ebook Siedlisko gorących serc - audiobook
2.94 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 63)

Siedlisko gorących serc - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.91
Audiobook - najniższa cena: 29.46
wciąż za drogo?
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
29.46 zł Lub 26.51 zł
33.90 zł
33.90 zł
33.90 zł Lub 30.51 zł
29.51 zł
30.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poszukiwanie szczęścia, optymizm na przekór życiowym zakrętom, uczuciowe rozterki, które kończą się happy endem. Powieść Romy J. Fisher to ciepła, rodzinna historia, która wywoła prawdziwą wiosnę w naszych sercach.

Anna, Kasia i Eliza goszczą w „Iskierce”, stojącej na pełnym słońca i otulonym ciszą wzgórzu. Ono jest źródłem siły i energii kobiet do kolejnych stających przed nimi wyzwań. Dobro oraz optymizm całej trójki są zaraźliwe; przyciągają licznych, poznanych na Kaszubach przyjaciół, więc „Iskierka” tętni życiem jak nigdy dotąd. Tuż obok trwa budowa siedliska, którego centralnym elementem będzie ich przyszły dom. Anna wraz z Ryszardem, w którym kocha się z wzajemnością, zajmują się jego budową. Kasia podczas wesela z Maciejem oznajmia, że pod sercem nosi jego dziecko, zaś najmłodsza bohaterka, Eliza, rozpoczyna drugi rok studiów w Gdyni. Czas tam spędzony to dla niej również okres poważnych rozterek sercowych. Gdy pojawi się w Parchowie z dyplomem ukończenia uczelni wydarzy się coś, co ostatecznie wyjaśni tajemnicę pochodzenia Anny, ale także spowoduje, że serce Elizy zdecyduje się wreszcie, dla kogo ma bić mocniej.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Kingi Suchan.

Siedlisko gorących serc - audiobook od Roma J. Fiszer możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć