ebook Zaburzony umysł. Co nietypowe mózgi mówią o nas samych
4 / 5.00 (liczba ocen: 736) Ilość stron (szacowana): 344

Zaburzony umysł. Co nietypowe mózgi mówią o nas samych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.94
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
35.93 zł Lub 32.34 zł
49.90 zł
49.90 zł Lub 44.91 zł
-42% 28.94 zł
35.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)

Zaburzony umysł to autorytatywna wypowiedź wybitnego uczonego, laureata Nagrody Nobla profesora Erika R. Kandela na temat tego, co wiemy o mózgu i powiązanych z nim zaburzeniach.
W swej nowej, inspirującej książce „Zaburzony umysł” Kandel czerpie z bogactwa swych przełomowych badań oraz z prac innych czołowych neurobiologów, zabierając nas na niezwykłą wyprawę w głąb mózgu i podejmuje jedno z najtrudniejszych pytań, przed jakimi dziś stajemy: w jaki sposób nasz umysł, indywidualne poczucie siebie wyłania się z fizycznej materii mózgu?
Prowadząc badania naukowe nad zakłóceniami typowej pracy mózgu oraz testując potencjalne terapie, pogłębimy swoją wiedzę o myśleniu, odczuwaniu, pamięci i kreatywności. Dopiero wtedy będziemy mogli zmierzyć się z wielkim pytaniem, w jaki sposób miliardy neuronów generują świadome ja – twierdzi Kandel.

„Przystępnie napisana, fascynująca lektura” – „The Washington Post”

Zaburzony umysł. Co nietypowe mózgi mówią o nas samych od Eric R. Kandel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć