ebook SEX/LOVE
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

SEX/LOVE
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.43
Audiobook - najniższa cena: 26.90
VIRTUALO#VIRTUALO targi
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
22.43 zł Lub 20.19 zł
25.42 zł
28.41 zł Lub 24.15 zł
29.90 zł
-20% 19.90 zł
23.92 zł
23.92 zł
23.92 zł
24.14 zł
26.61 zł
27.00 zł
29.90 zł z kodem: 19.90 zł
29.90 zł
Inne proponowane

Miłość czy seks? Co za różnica? Ważne, żeby można było się zabawić! Będziecie wić się z rozkoszy, krzyczeć z zachwytu i śmiać się w głos. BB Easton obali wszystkie świętości, nawróci pokolenia i raz na zawsze zerwie z pruderią. „ALE JAZDA! Nie mogę przestać się śmiać. Ani czytać. Tego jeszcze nie było!” – Colleen Hoover

Zapewne szkolne psycholożki nie powinny pisać o seksie, ale na szczęście przyzwoitość nie jest jej najmocniejszą stroną ;)

Jest to historia pewnego niestandardowego trójkąta – on, ona i jej erotyczna przeszłość. Brooke od lat próbuje podkręcić atmosferę w sypialni, starając się zmaksymalizować potencjał swojego bardzo przystojnego i bardzo zimnego męża. Ale ponieważ jej wszystkie wysiłki idą na marne, oddaje się fantazjom o swoich dawnych chłopakach - tak samo wytatuowanych i nakręconych testosteronem jak bohaterowie najlepszych erotyków. Skoro nie może ich już mieć w realnym życiu, to chociaż powspomina sobie najlepsze akcje w pamiętniku. Przecież nikt nie musi o tym wiedzieć…
Do czasu, aż mąż przypadkiem znajdzie sekretny dziennik. Skoro Brooke lubi się zabawić, to teraz zrobią to na ostro….

Netflix przygotowuje ekranizację przezabawnej erotycznej serii BB Easton. Serial ma zastąpić ich najpopularniejszą produkcję The Affair.

SEX/LOVE od BB Easton możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Od jakiegoś czasu literatura erotyczna staje się mocno popularna także w naszym kraju. Przyznam się Wam, że ja nie do końca się w niej odnajduję. I nie chodzi tu o sam erotyzm. Niestety, większość tych publikacji odbiega poziomem i stylem od tego, czego od powieści oczekuję, szczególnie tych erotycznych i tworzonych przez kobiety. B.B.Easton postanowiłam jednak dać szansę. Jak wyszło? O tym opowiem Wam poniżej.

O czym jest książka, czyli o fabule słów kilka…

Główna bohaterka książki to psycholożka, która wiedzie spokojne i poukładane życie rodzinne u boku introwertycznego, zimnego i stroniącego od sexu męża. BB stara się to zmienić i na różne sposoby zwiększyć seksualny potencjał swojego partnera, jednak jej wysiłki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Brooke oddaje się więc fantazjom o dawnych kochankach, które spisuje w swoim dzienniczku(!). Gdy orientuje się, że mąż odkrywa jej zapiski wpada na genialny pomysł, jak mogłaby podrasować pisane historie a przy tym także wzniecić ogień i ich małżeńskiej sypialni i nie tylko...

Moja opinia, czyli co mnie zachwyciło a co jednak trochę mniej...

Sięgając po tę książkę miałam w stosunku do niej bardzo dobre nastawienie. Pomyślałam sobie ok. erotyk do tego w wersji komediowej, to może być coś dla mnie, coś w czym się odnajdę. Poza tym w chwili gdy rozpoczynałam lekturę tej książki, potrzebowałam lekkiej i zabawnej historii. W pewien sposób to właśnie dostałam a jednak mam wrażenie, że nie do końca ta historia współgrała z moimi oczekiwaniami. Ja nie jestem pruderyjna, jednak miejscami czułam się lekko zażenowana, nie tyle konkretnymi wątkami, co sposobem ich podania. Jak dla mnie było po prostu zdecydowanie zbyt wulgarnie.

Na plus zapisuję pomysł na tę historię, choć mam wrażenie, że nie do końca został on wykorzystany. Poza tym książkę czyta się szybko i sprawnie. Forma dziennika i zwierzeń dodatkowo dodaje jej uroku. Choć używanie przez dorosłą kobietę zwrotów "drogi dzienniczku" jakoś nie do końca do mnie przemawiało.

Czy polecam?

Tak ale... Myślę, że jest to pozycja dla kobiet, które odnajdują się w literaturze erotycznej dostępnej na rynku. Wydaje mi się, że mogą odebrać ją o wiele lepiej niż ja. No cóż, ja widać nie trafiłam jeszcze na tę swoją wyjątkową powieść w tym gatunku. Jednak jak wiemy, każdy ma inny gust więc Wam może spodobać się bardziej. Zresztą przekonajcie się sami sięgając po tę książkę.

Ocena: 3/6
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć