ebook Prostytutki. Tajemnice płatnej miłości - audiobook
3.48 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 902)

Prostytutki. Tajemnice płatnej miłości - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 26.39
Audiobook - najniższa cena: 25.42
-14% 25.42 zł Lub 22.88 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
26.91 zł
Inne proponowane

Kurtyzany, ladacznice, dziwki, call-girls, sexworkerki, zimne uwodzicielki, które wiedzą, jak owinąć sobie mężczyznę wokół palca. Ile jest w tym prawdy i co się za nią kryje? Pora przyjrzeć się zza kulis, jak obecnie wygląda życie w najstarszym zawodzie.

Cała prawda o najstarszym zawodzie świata…

Świat prostytutek zanurzony jest w prozie, a nawet bagnie życia, jednak od zawsze otacza go aura tajemniczego romantycznego mitu. Kurtyzany, ladacznice, dziwki, call-girls, sexworkerki – bohaterki niezliczonych powieści i filmów, obiekty ciekawości tzw. przyzwoitego świata, zimne uwodzicielki, które wiedzą, jak owinąć sobie mężczyznę wokół palca. Ile jest w tym prawdy? Ile jest tych prawd i co się za nimi kryje?
Pora przyjrzeć się, jak wygląda życie w tym zawodzie zza kulis. Ile w nim „przyjemności” i wyboru, a ile obrzydzenia, bólu i bezsilności.

Prostytutki. Tajemnice płatnej miłości - audiobook od Marta Markowicz, Magda Mieśnik, Piotr Mieśnik możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć