ebook Wielki Następca. Niebiańskie przeznaczenie błyskotliwego towarzysza Kim Dzong Una
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 1626) Ilość stron (szacowana): 416

Wielki Następca. Niebiańskie przeznaczenie błyskotliwego towarzysza Kim Dzong Una
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 27.50
Audiobook - najniższa cena: 41.95
27.50 zł Lub 24.75 zł
49.99 złpremium: 29.99 zł Lub 29.99 zł
37.49 zł Lub 33.74 zł
49.99 zł
25.00 zł
32.49 zł
41.95 zł
42.49 zł
42.49 zł
44.49 zł
45.00 zł
49.99 zł
Inne proponowane

Zakulisowa opowieść o karierze najbardziej tajemniczego tyrana świata

Odkąd rozniosła się wieść, że Kim Dzong Un przejmie schedę po ojcu, narosła wokół niego gruba warstwa mitów i przypowiastek propagandowych. W wieku trzech lat przyszły Wielki Następca miał posługiwać się bronią, w wieku sześciu - ujeżdżać najdziksze konie, a jako dziewięciolatek - pokonać mistrza Europy w wyścigach motorowodnych.

Mało kto wierzył, że niedoświadczony, chorowity chłopiec wychowywany w izolacji od świata zdoła utrzymać władzę w państwie. Tymczasem nie tylko przetrwał, ale i doskonale sobie radzi.

Jak wyglądało dzieciństwo Kim Dzong Una? Skąd wzięła się legenda o boskim pochodzeniu rodu Kimów? Dlaczego siostra Wielkiego Następcy nazywana jest koreańską Ivanką Trump i jaką rolę odegrała w polityce międzynarodowej? Czy powolne uwalnianie gospodarki w socjalistycznym kraju to najlepszy przepis na długie rządy?

Anna Fifield rekonstruuje przeszłe i teraźniejsze życie dyktatora, powołując się na ekskluzywne relacje osób z jego otoczenia, i przygląda się dynastycznym ambicjom Kimów. Dzięki połączeniu sceptycyzmu i rozległej wiedzy odmalowuje fascynujący obraz najdziwniejszego i najbardziej skrytego reżimu świata. Reżimu, który prowadzi politykę izolacjonizmu, a mimo to ma ogromne znaczenie na arenie międzynarodowej, który trwa w stanie permanentnego bankructwa, choć stać go na broń atomową. Autorka ze znawstwem kreśli sylwetkę jego przywódcy, Wielkiego Następcy, Niepokonanego Zwycięskiego Generała, Słońca Socjalizmu, wodza Kim Dzong Una.

Wielki Następca. Niebiańskie przeznaczenie błyskotliwego towarzysza Kim Dzong Una od Anna Fifield możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Każdy powinien przeczytać tę książkę. Wciągająca historia życia jednego z tyranów naszych czasów. Znakomicie napisana, lekka w lekturze, a zarazem rzetelna i dającą do myślenia historia Kim Dzong Una i narodu północno-koreańskiego.

Warto zerknąć