ebook Cool po koreańsku: Narodziny fenomenu czyli Jak jeden naród podbił świat za pomocą popkultury
3.83 / 5.00 (liczba ocen: 1821)

Cool po koreańsku: Narodziny fenomenu czyli Jak jeden naród podbił świat za pomocą popkultury
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 29.88
36.90 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
-14% 29.88 zł
31.37 zł Lub 28.23 zł
31.37 zł
36.90 zł
29.78 zł
31.35 zł
35.05 zł
36.90 zł

Kiedyś zakazywano tu minispódniczek u kobiet i długich włosów u mężczyzn. Teraz masowo produkuje się światowej sławy boysbandy, seriale telewizyjne i smartfony. Jak to się stało, że niemal w każdym domu znajdują się dziś produkty marki Samsung? Jak do tego doszło w tak krótkim czasie? Gigantyczna popularność piosenki „Gangnam Style” nie była przypadkowa.

Ten utwór to jedno z wielu narzędzi perfekcyjnie dopracowanej i nieprawdopodobnie skutecznej strategii wypracowanej przez Koreę Południową, która postanowiła zostać największym eksporterem popkultury. Euny Hong jako dziecko przeprowadziła się z USA do dzielnicy Gangnam w Seulu. Na jej oczach Korea Południowa dokonała przyspieszonego rozwoju gospodarczego, przechodząc od dyktatury wojskowej do liberalnej demokracji. Z reporterską wnikliwością autorka opisuje, jak Korea Południowa wkroczyła w XXI wiek, stając się światowym liderem w biznesie, technologii, edukacji i popkulturze.

Cool po koreańsku: Narodziny fenomenu czyli Jak jeden naród podbił świat za pomocą popkultury od Euny Hong możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć