ebook Wielka księga przygód 3 - audiobook
3.5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Wielka księga przygód 3 - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 22.19
Audiobook - najniższa cena: 29.19
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
29.19 zł 20% rabatu
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
34.09 zł
39.99 zł
Inne proponowane

 Basia jest zabawną i mądrą przyjaciółką wszystkich przedszkolaków. Jej przygody pomagają dzieciom zrozumieć świat i uczą, jak zachować się w trudnych sytuacjach. Trzecia część Wielkiej Księgi Przygód to kolejnych siedem opowieści o Basi i jej rodzinie. Część z nich bawi, część wzrusza, a część pokazuje trudne sytuacje. Trzeci tom ""Wielkiej księgi przygód"" zawiera siedem opowiadań: Basia i pieniądze, Basia i słodycze, Basia i dentysta, Basia i Dziadkowie, Basia i telewizor, Basia i telefon, Basia i moda

Młodzi czytelnicy wraz z Basią przeżywają zabawne przygody, które czekają na nich w przedszkolu, w domu, na zakupach, ale także wraz z nią przechodzą przez pierwsze kłopoty, czy stresujące sytuacje. Postać Basi stworzona przez Zofię Stanecką odpowiada rozwojowi jej rzeczywistych rówieśników. Ma podobne marzenia, zainteresowania i lęki. Jest kopalnią pomysłów i twórczych zabaw, choć sama miewa i słabsze momenty. Jak każdy przedszkolak nie lubi sprzątać i bywa zazdrosna o młodsze rodzeństwo. Basia wie jednak, że zawsze może liczyć na swoich mądrych rodziców. Przy ich wsparciu i odrobinie humoru okazuje się, że świat może być bezpiecznym miejscem, wypełnionym samymi dobrymi emocjami. Seria o Basi przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Wielka księga przygód 3 - audiobook od Zofia Stanecka możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć