ebook Zgodnie z planem
3.99 / 5.00 (liczba ocen: 26624)

Zgodnie z planem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.90
Audiobook - najniższa cena: 22.95
wciąż za drogo?
36.18 złpremium: 23.34 zł Lub 23.34 zł
24.90 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
38.90 zł
27.90 zł
31.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Thriller ze znakomitego cyklu pióra Lee Childa. Światem rządzi przypadek, ale raz na jakiś czas wszystko idzie zgodnie z planem. Niestety, nie tym razem… Los rzuca wyzwanie – czy Jack Reacher je podejmie?

Reacher jak zwykle podróżuje autobusem – przemierza Stany Zjednoczone bez konkretnego celu, usiłując nie wpakować się w kłopoty. Przerywa jednak podróż, by pomóc starszemu mężczyźnie, który pozostawiony samemu sobie bez wątpienia padłby ofiarą przestępstwa. Wiecie, co mówią o dobrych uczynkach… Teraz Reacher musi doprowadzić sprawę nowego znajomego do końca i wszystko naprawić. A zdarzyło się całkiem dużo.
Para starszych ludzi popełniła kilka poważnych błędów – w ich wyniku jest dłużna spore pieniądze grupie niebezpiecznych ludzi. Reacher szybko orientuje się, że właśnie stał się wrogiem numer jeden dwóch walczących o terytorium gangów – ukraińskiego i albańskiego.
Będzie musiał stawić czoło bandzie lichwiarzy, złodziei i zabójców. Pomoże mu w tym znudzona kelnerka, która wie nieco więcej, niż chce ujawnić. To będzie długa droga, zwłaszcza że wszystko sprzysięgło się przeciwko niemu...
Ale Reacher wierzy, że raz na jakiś czas sprawiedliwości staje się zadość.

Zgodnie z planem od Lee Child możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Każdy wąż zakłada, że wszyscy pozostali też są wężami.
Jedyną rzeczą, nad jaką w pełni panujesz, jest wysiłek włożony w to, co robisz.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Niestety, to jest chyba najgorsza książka z tej serii. Czytając miałam wrażenie, że akcja jest jakaś taka sztuczna i na siłę, a do tego brakowało wyrazistych postaci drugoplanowych.

Warto zerknąć