ebook Poliamoria w Paryżu - opowiadanie erotyczne - audiobook
3 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Poliamoria w Paryżu - opowiadanie erotyczne - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 3.39
Audiobook - najniższa cena: 4.99
4.99 złpremium: 2.99 zł Lub 2.99 zł
4.99 zł Lub 4.49 zł
Inne proponowane

„Całuje ją, najpierw delikatnie, ale potem łapie za włosy i ciągnie je lekko w dół, żeby jej podbródek powędrował w górę. Patrzy na niego, a on patrzy na nią. A potem całuje ją znowu, tym razem drapieżniej. Wolną ręką przesuwa palcami od jej prawego kolana pod spódnicę. Ona drży w jego ramionach, ale on trzyma mocno, nigdzie mu nie ucieknie."

Życie seksualne Jamesa i Andrei jest nudne i przewidywalne. Oboje marzą o napięciu i dzikiej rozkoszy, ale nigdy nie wypowiadali na głos swoich pragnień. Gdy podczas urlopu w Paryżu decydują się na otwarty związek, po raz pierwszy wprowadzają w życie fantazje seksualne z zupełnie obcymi ludźmi. Wkrótce okazuje się, że to, co myśleli o sobie nawzajem, zupełnie rozmija się z prawdą. Jak dobrze można się znać po jedenastu latach związku?

Poliamoria w Paryżu - opowiadanie erotyczne - audiobook od Lisa Vild możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć