ebook Virion: Szermierz - audiobook
3.88 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 521)

Virion: Szermierz - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.16
Audiobook - polecana oferta: 40.72
-14% 40.72 zł Lub 36.65 zł
47.90 zł
40.19 zł
40.72 zł
43.11 zł
Inne proponowane

Virion: Szermierz jest ostatnim tomem tetralogii fantasy, zatytułowanej Imperium Achai. To pełna  humoru i akcji opowieść gwarantująca, że otrzymujemy od autora fantastykę najwyższych lotów.

Fabuła:

Nie sposób uciekać i kryć się przez całe życie. Virion coraz bardziej rozumie, że tego sposób postępowania nie da się wykorzystywać w nieskończoność. Na swoich plechach czuje już oddech ścigających. Moment, w którym nastąpi całkowite rozstrzygniecie jest coraz bliżej. To już ten czas, kiedy wszyscy dostrzegą szczegóły misternie tkanych intryg, a wszystkie wyszeptywane tajemnice, wypłyną niechybnie na światło dzienne. To także ten czas, gdy interesy Cesarstwa, Zakonu i Rady Czarodziejów skonfrontują się z gniewem Szermierza Natchnionego, stającego w obronie jedynej, ważnej dla niego istoty.

Definitywne zbliża się dzień ostatecznej i całkowitej konfrontacji, po której pozostanie już tylko jeden człowiek. Albo upiór…

Virion: Szermierz to wspaniały powrót do świata Achai a zarazem kres podróży. Jeśli lubisz książki fantasy ze szczyptą humoru i dużą dawką akcji i napięcia, koniecznie musisz wysłuchać tego audiobooka.

Audiobooka wysłuchasz w porywającej intepretacji Grzegorza Pawlaka. 

Virion: Szermierz - audiobook od Andrzej Ziemiański możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć