ebook W niewoli cienia
3.38 / 5.00 (liczba ocen: 4)

W niewoli cienia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 19.90
33.00 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
26.40 zł Lub 23.76 zł
28.05 zł
31.35 zł
33.00 zł
-39% 19.90 zł
24.75 zł
26.64 zł
27.39 zł
28.08 zł
28.71 zł
29.70 zł
30.36 zł
33.00 zł z kodem: 23.00 zł
33.00 zł

To był zwykły dzień. Nic nie zwiastowało tragedii, dopóki nie otworzyli tajemniczej księgi… Joanna nagle znika, a trójka przyjaciół natychmiast postanawia wyruszyć z misją ratunkową. Niespodziewanie okazuje się, że mają do wykonania o wiele poważniejsze zadanie – uratować Słońce i ocalić Ziemię przed wiecznymi ciemnościami. Trafiają w miejsca, o których nigdy nie słyszeli, poznają istoty, które dotąd znali jedynie z legend, i przeżywają przygodę, o której nigdy nie zapomną…

 

Barwna opowieść o przyjaźni, poświęceniu i odwadze, pełna nieoczywistych zwrotów akcji i garściami czerpiąca z mitologii greckiej.

 

Wiesz, kto jest magiem? – daj mi dojść do słowa

Pokażę dziś tobie

Czym jest magia. Nauczę od nowa

Poukładam w głowie

 

Magiem jest twórca, któremu starczy

Przymrużyć oczy

By wraz ze smokiem, co złowrogo warczy

Piekło przekroczył

 

On czernią pióra tęczę maluje

I nicość przegania

On nową ścieżkę przez mity szkicuje

Za sfinksem gania

 

A nicość prowadzi go do Hadesu

Wśród samotności.

Choć nie dostrzega ona u kresu

Złotej światłości

 

Monika Anna Nejman

Jestem absolwentką studiów o profilu biologiczno-chemicznym. Chociaż probówki i hodowle komórkowe nie są mi obce, to od dawna chciałam spróbować swoich sił jako pisarka. Pracę nad książką zaczęłam wiele lat temu z czysto pragmatycznych pobudek i jej fabuła również miała być mocno osadzona w otaczającej nas rzeczywistości. Jednak niegasnący z wiekiem podziw dla cyklu J.K. Rowling oraz potrzeba wyrwania się ze strefy komfortu spowodowały, że zdecydowałam się na stworzenie baśni.

 

Chociaż od dawna piszę „do szuflady” opowiadania i wiersze, to właśnie „W niewoli cienia” jest moim debiutem literackim.

W niewoli cienia od Monika Anna Nejman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć