ebook Amerykański król
4.41 / 5.00 (liczba ocen: 5082) Ilość stron (szacowana): 560

Amerykański król
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.34
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
26.00 zł
31.90 zł
31.90 zł
18.34 zł
25.52 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Każda seria musi mieć swój finał, a w przypadku Nowego Camelotu, im bardziej jest on niegrzeczny, tym lepiej dla czytelników. A Sierra Simone stara się jak najbardziej może by swoich wielbicieli zadowolić. I dlatego Amerykański król jest jeszcze bardziej szokujący. Wkrocz ponownie do świata bohaterów, dla których zdrady, namiętny i perwersyjny seks to chleb powszedni.

Fabuła:

Maxen Ashley Colchester jest jednym z najpotężniejszych światowych przywódców. Jako bohater wojenny i człowiek o nieposzlakowanej opinii stanowi doskonały wzór do naśladowania dla innych ludzi. Niestety nie wie jaka czeka go przyszłość i nie podejrzewa ciosu w plecy od najlepszego przyjaciela. Wiceprezydent Embry Moore zdradza go i sam postanawia zostać głową państwa. Prowadzi to coraz częstszych skandali i politycznych rozłamów. Czy w świecie, w którym liczą się tylko nieustanne intrygi i goniące się kłamstwa Greer, Embry i Ash odnajdą miejsce dla siebie i będą umieć odnaleźć się nawzajem?

Przeczytaj e-booka Amerykański król i zatrać się w sieci kłamstw i politycznych intryg oraz poznaj oblicze seksu, o jakim nie myślisz nawet w najskrytszych marzeniach.

Amerykański król od Sierra Simone możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć