ebook Serce gangstera
3.56 / 5.00 (liczba ocen: 3251)

Serce gangstera
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 29.67
Audiobook - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
31.90 zł
31.90 zł
26.98 zł
27.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy jesteś gotowa na miłość, która wywróci Twój świat do góry nogami? Na takie uczucie, którego wcale się nie spodziewasz, a ono i tak Cię odnajduje i wygląda tak, jakby miało być  najgorszym koszmarem na świecie. Czy jesteś gotowa na emocje, które wyrwą Twoje serce, i po których już nic nie będzie takie same, zanim to wszystko się wydarzyło?

Serce gangstera to pierwszy tom doskonałej serii mafijnej „Gangsterzy”. Jeśli nie boisz się wulgarnego języka, iskrzącej erotyki i brutalnego świata mafii, zajrzyj do Serca gangstera, i spróbuj je skraść. Może Tobie także uda się ta sztuka?

Fabuła:

Chloe McCoy jest managerką restauracji i czuje się zupełnie spełniona. Jednak jej życie pozbawione jest jakichkolwiek emocji i jest do bólu przewidywalne. Dziewczyna nie spodziewa co szykuje dla niej jej brat - Nick, który postanawia zastawić siostrę jako zabezpieczanie karcianych długów. Pokazuje gangsterowi Aleksiejowi Tarasowowi jej zdjęcie i zapewnia go, że Chloe będzie doskonałym zabezpieczeniem. Kiedy po przemyśleniu szalonego planu, próbuje się z niego wycofać, nie przewiduje jednak, ze w głowie Aleksieja także powstał iście diabelski plan. Ten bowiem zauroczony dziewczyną, postanawia, że bez względu na okoliczności, on ją uwiedzie i zdobędzie jej serce. Czego jest w stanie dokonać Aleksiej aby zrealizować swój plan, i co na to wszystko Chloe, która zdaje się stać na straconej pozycji? Czy Aleksiej stanowi zagrożenie dla Chloe?

Świat pełen przemocy, brutalnych porachunków i kłamstw, a pośród tego miłość, która wcale miłością miała nie być. Anna Wolf oddaje w ręce czytelnika e-booka, który jest niczym uczuciowy rollercoaster. Przygotuj się na gorącą opowieść o szalonym i rozpalającym do czerwoności uczuciu.

Serce gangstera od Anna Wolf możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Niestety na większość wydarzeń nie mamy wpływu, tak samo jak na to, że życie stawia na naszej drodze nieodpowiednie osoby. To się nazywa znaleźć się w złym miejscu i w złym czasie.
Każdy człowiek ma swoją granicę, a kiedy ją przekroczy, nic już nie będzie takie samo.
Czasem tak bywa, że nie mamy wpływu na los, więc pozostaje nam przyjąć to, co daje.
Powiem Wam, że to dla mnie bardzo udane pierwsze spotkanie. Połączyła nas jakaś chemia. Nie da się nie zauważyć, że ostatnio na rynku literackim, jest prawdziwy wysyp książek mafijnych. Ja jakoś na to nie narzekam i tak w gruncie rzeczy ten motyw ma to coś. Jak można nie pokochać tajemnicy, swoistego mroku, nutki ekscytacji z domieszką skaczącej adrenaliny. A Ci mężczyźni, zimni, opanowani, niekiedy bezwzględni mordercy, ale przy tym umiejący bezgranicznie pokochać tą jedną jedyną i są gotowi poświęcić wszystko.

Zacznijmy jednak od początku.
Chloe McCoy została potraktowana, a właściwie wykorzystana przez swojego brata jako zabezpieczenie hazardowych długów. Dziewczyna nawet nie miała o niczym pojęcia. Nie przypuszczała nawet jak wielkie są problemy jej braciszka, który powinien się nią opiekować. Gdy pewnego pięknego dnia została porwana przez podejrzanych mężczyzn, jej świat wywrócił się do góry nogami. Na domiar złego Nick McCoy zapadł się pod ziemię, a grono jego wierzycieli wzrasta drastycznie. Nasza główna bohaterka miała, jak się później okazało szczęście w nieszczęściu, została porwana przez samego Aleksieja Tarasowa. Jej więzieniem okazała się luksusowa willa z nieograniczonym dostępem do wszystkich jej dobrodziejstw. Nie jedna osoba chciałaby dać się zamknąć w takim więzieniu. Nie można jej jedynie opuścić. Także Chloe nie może opuścić murów rezydencji Tarasowa, mimo tego z dnia na dzień, coraz bardziej czuję się prawdziwym gościem, a nie zakładniczką. Zapomina nawet, że jest tylko „zabezpieczeniem”. Dla Aleksieja jest to również nowa sytuacja, nigdy nie uciekał się do takich praktyk. Sam nie może zrozumieć, skąd się wziął u niego taki pomysł. Gdy tylko Nick pokazał mu zdjęcie, na którym jest jego siostra, nie mógł i co najważniejsze, nie chciał wybić sobie jej z głowy. Każdy mieszkaniec Vegas wie, że z Tarasowem się nie zadziera, że to twardy mężczyzna, który nie stosuje półśrodków. Gardzi ludźmi, którzy zdradzają swoje rodziny, ale nie przypuszcza że kiedyś przyjdzie mu za to podziękować, a karciane zabezpieczenie okaże się kołem ratunkowym dla jego serca.

Na tym jednak poprzestanę i więcej Wam nie zdradzę, bo po co mam popsuć zabawę. Mam nadzieję, że udało mi się Was chociaż trochę zaintrygować i sięgniecie po Serce gangstera. Zagwarantuje Wam bardzo dobry wieczór i zostaniecie wciągnięci bez możliwości ucieczki w bardzo niebezpieczny świat. Na nudę nie będziecie mogli narzekać, akcja rozpędza się z każdą przeczytaną stroną. Autorka niejednokrotnie zaskakuje ciekawymi pomysłami. Jedynie, do czego mogę się przyczepić, to to, że tak szybko się ją pochłania. Z całą pewnością będę wypatrywać kolejnych tomów.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Książka w autobusie
Miłość podobno nie wybiera i czasem po prostu pojawia się nie zważając na czas i miejsce. Jej początek może być daleki od słodkiego trzepotania motylich skrzydeł w brzuchu, a bardziej przypominać najgorszy koszmar w życiu. Jednak pozory mogą nie tyle mylić ile mieć drugie dno. Prawdziwe uczucie czasem wywraca świat do góry nogami i sprawia, że trzeba stawić czoła decyzjom, po jakich nic nie będzie już takiej jak wcześniej.

Milion dolarów, właśnie tyle jest warta Chloe McCoy, jednak nie jest to ani jej majątek lub wypracowane zera na koncie, ale dług brata. Nie w banku, lecz hazardowy, a ona stała się żywą „hipoteką”, swoistym „zastawem” i „gwarancją”. Jakby tego nie nazwać po prostu jest po prostu zabezpieczeniem spłaty, której wymaga Aleksiej Tarasow. Tych dwoje nie mogło mieć gorszego powodu by się poznać, co może więc wyniknąć z takiej sytuacji? Coś czego oboje nie brali pod uwagę, on miał pewne zamiary, chociaż sam nie zdawał sobie sprawy, że sytuacja może wymknąć się mu spod kontroli. A ona? Została postawiona przed faktem dokonanym, ale czy na pewno? W jego świecie Chloe nie jest bezpieczna i Aleksiej wie o tym doskonale, lecz ma wobec niej plan. Jednak życie lubi komplikować to, co wydawało się proste, a jeśli do tego dołożyć gangsterskie tło nic na pewno nie potoczy się tak jak tego oczekiwano.

Niektóre uczucia nie mają typowego początku, zamiast wzajemnego poznawania się, randek, kwiatów, pojawia się nieoczekiwana fascynacja, silna i łamiąca wszelkie stereotypy. Anna Wolf sięgnęła właśnie po ten motyw, miłości wymykającej się prostym zasadom, niezwykle emocjonalnej i przede wszystkim całkowicie nieoczekiwanej. Serce gangstera to pierwsza część trylogii i jest nie tyle przedsmakiem przed kolejnymi książkami cyklu, ile już podniosła im wysoko poprzeczkę. Gdyby nie informacja z okładki, że to debiut autorki w ogóle nie byłoby to widoczne, fabuła jest nie tylko przemyślana, lecz również zawiera już pewne wątki, które intrygująco zapowiadają się w kontynuacji. Premierowy tom zaostrza apetyt i dzięki fabule oraz postaciom staje się pasjonującą lekturą. Anna Wolf nie boi się nagłych zwrotów akcji i uczuciowego rollercoastera, czytelnicy powinni przygotować się, iż w tej opowieści nic do końca nie jest takie jak się początkowo wydaje, a osią akcji jest miłość, prawdziwa, szaleńcza i rozpalająca nie jedynie serca. Historia Chloe i Aleksieja ma w sobie wiele kontrastów, namiętności, w szczególności pokazuje kim są w rzeczywistości, burzy pozory i staje się czymś najważniejszym, o co warto walczyć. Gangsterska strona nie jest potraktowana po macoszemu, jest w niej świat pełen przemocy, kłamstw, a zwłaszcza porachunki, bezwzględne i brutalne, uderzające bezbłędnie w najsłabszy bądź najczulszy punkt.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    To nie jest literatura wysokiego lotu. Wymagającym czytelnikom nie polecam. Mojemu mężczyźnie też jej nie zarekomenduję do przeczytania. Sama ją przeczytałam z czystej ciekawości, co jest w tej książce takiego, że cieszy się dużym powodzeniem na rynku czytelniczym. Prosta, łatwa, trochę sentymentalna. W gruncie rzeczy nieprawdziwa. Ale spodoba się na pewno tym paniom, które nie oczekują trudnego wyzwania czytelniczego. Paniom szukającym sentymentalnych, miłosnych historii, zakończonych happy endem. Paniom szukającym jakiegoś wytłumaczenia dla mężczyzyny-brutala. Może się spodobać też tym wszystkim, którzy szukają czegoś lekkiego , trochę humorystycznego, na długie zimowe wieczory. Generalnie nie polecam, ale też nie zniechęcam. Każdy czyta na własną odpowiedzialność.

  • Awatar

    Świetna książka uśmiałam się do łez, a momentami płakałam. Polecam!

Warto zerknąć