ebook Bitwa o Skandię
4.3 / 5.00 (liczba ocen: 72220)

Bitwa o Skandię
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 14.90
Audiobook - najniższa cena: 16.90
wciąż za drogo?
-31% 14.90 zł
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
20.00 zł
23.20 zł Lub 20.88 zł
24.76 zł Lub 22.28 zł
20.13 zł
20.53 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wiosna miała oznaczać koniec niewolniczej doli Evalyn i Willa. Ale gdy tylko przyjaciołom udało się dać nogę z zimowych siedzib Skandian, tajemniczy jeździec porywa dziewczynę. Will, choć zahartowany i sprytny nie jest w stanie stawić czoła sześciu napastnikom? Na szczęście Halt i Horace przybywają w samą porę! Rychło okazuje się, że ci, których wzięto za przypadkowych rzezimieszków są tak naprawdę szpiegami wielkiej armii. Władca Temujai przygotowuje gigantyczną inwazję, która zagrozi nie tylko Skandii, ale również innym niezależnym królestwom. Czworo Aralueńczyków musi przekonać dumnych mieszkańców Północy o tym, że wszystkim grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Will, Evanlyn, Halt i Horace są gotowi stanąć do walki u boku Skandian i wesprzeć ich swoimi umiejętnościami i mądrością ? o ile oczywiście Oberjarl wyrazi zgodę na to, by w szeregach jego wojowników znaleźli się obcy... Tłumaczenie z języka angielskiego: Stanisław Kroszczyński. Tytuł oryginału: Ranger's Apprentice: The Oakleaf Bearers (Battle for Skandia). Kategoria wiekowa: 11+

Bitwa o Skandię od John Flanagan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Problemy odłożone na później mają to do siebie, że często same się rozwiązują.
Kto nie ryzykuje, ten bitwy nie wygrywa. Lub, ryzykując, ponowi klęskę.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Po 3 dużo słabszej części czwarta znów nawiązuje jakością do pierwszych tomów. Bardzo solidna 5 - Polecam!

 • Awatar

  4 część serii Zwiadowców jest tak samo zaskakująca i pełna akcji. Dowiedziałam się z niej dużo na tematy wojenne (np. taktyce) - przez co zaczęłam zwracać uwagę nie tylko na oczywiste rozwiązania ale też szukać jak najskuteczniejszych nawet jeżeli wymagałoby to niemałego trudu - ale nie brakło też wątków o polityce, przyjaźni, przygód itd. Można by dużo wymieniać, a najlepiej przeczytać. Bardzo ciekawa i pożyteczna książka. Polecam.

 • Awatar

  tak tak polubiales juz te serie, bo bys tu nie zaszedl, Czy warto czytac dalej? No pewno ze tak. Tu wciaz pozostajemy w swiecie wikingowym. Akcja i przygoda - jak najbardziej. Troszke polityki i taktyki - ale na pewno ani ziarna nudy.

 • Awatar

  Zwieńczenie dotychczasowych przygód zwiadowcy Will'a oraz jego przyjaciół. Mimo, że książka jest przeznaczona dla młodego odbiorcy, osoba w moim wieku również czerpie przyjemność zagłębiając się w lekturę. Polecam.

Warto zerknąć