ebook Ciemniejsza strona Greya
3.83 / 5.00 (liczba ocen: 599390)

Ciemniejsza strona Greya
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 33.90
Audiobook - najniższa cena: 23.61
wciąż za drogo?
33.90 zł
33.90 zł
Inne proponowane

Ciemniejsza strona Greya to oczekiwana druga część porywającej, szokującej i intrygującej czytelników na całym świecie serii Pięćdziesiąt odcieni, autorstwa E. L. James.

Fabuła:

Anastasia Steel i Christian Grey stali się parą, którą łączy relacja oparta na uzależnieniu od erotyzmu, seksualnej dominacji i perwersji. Jednak Ana nie wytrzymała i porzuciła Greya, on wybrał swoje demony. Pomimo tego, że kobieta poświęciła swoje życie karierze zawodowej, rozstanie z Christianem jest coraz bardziej bolesne. Ana coraz mocniej tęskni do swojego kochanka, on także dochodzi do wniosku, że nie potrafi bez Any żyć. Kiedy w końcu Christian proponuje Anastasii całkiem nowy układ, ona nie potrafiąc oprzeć się pożądaniu i namiętności, ponownie godzi się na kolejną grę.

Dla obojga rozpoczyna się czas nauki, rozpoczynają od poznawania swoich osobowości. Miliarder stara się ujarzmiać swoją potrzebę kontroli i ponownie przegania ukryte w odmętach duszy demony. Kobieta zaś wreszcie jest gotowa stawać w obronie swojej niezależności. Gdy oboje zyskują coraz więcej wiary w swoje uczucie i perspektywy na świetlaną przyszłość, do akcji wkracza eks biznesmana. Nad kochankami znowu zaczynają zbierać się ciemne chmury.

Jeszcze więcej akcji, jeszcze więcej seksu, który onieśmieli nawet bezpruderyjnego czytelnika. Ciemniejsza strona Greya to e-book, przy lekturze którego bardzo często będzie robić Ci się gorąco. 

Ciemniejsza strona Greya od E. L. James możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Sarkazm jest najniższą formą dowcipu.
Nie powinnaś czynić obietnic, których nie jesteś w stanie spełnić.
Jeśli z czymś nie możesz walczyć, musisz to polubić.
Dobrze czuć gniew. Lepiej niż być na skraju łez.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Zaczęło się od układu...a zakończyło małżeństwem...Druga część historii o Grey-u i Anastazji.
    Współczesna historia o kopciuszku "okraszona "wieloma bezpruderyjnymi opisami... Przeczytałam, omijając "sceny"...
    Książka dla osób lubiących harlequiny , do których nie należę.

Warto zerknąć