ebook O krok za daleko - audiobook
4.06 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 30856)

O krok za daleko - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.40
Audiobook - najniższa cena: 22.20
22.20 zł
38.90 złpremium: 23.34 zł Lub 23.34 zł
35.01 zł Lub 31.51 zł
32.66 zł
33.07 zł
33.84 zł
35.01 zł
Inne proponowane

Mistrz thrillera, Harlan Coben w nowej i niezmiernie emocjonującej historii. Sięgnij po e-booka O Krok za daleko i daj się wciągnąć do świata, który sprawi, że zapomnisz o swoim.

Fabuła:

Simon Greene żyje w ciągłej rozpaczy i nieustannym poszukiwaniu prawdy o zaginięciu swojej córki, Paige. Dziewczyna zaginęła kilka miesięcy wcześniej i do tej pory nikomu nie udało się trafić na jej trop. Sprawa jest o tyle trudna, że Paige była uzależniona od narkotyków i nie chciała i stroniła od kontaktów z bliskimi. Pewnego dnia zdesperowanemu ojcu udaje się trafić na ślad córki. Znajduje ją w Central Parku i kiedy chce się z nią porozumieć, do akcji wkracza Aaron. Ten uważany jest przez Simona za człowieka, który spowodował całe zło związane z Paige. Pomiędzy Simonem i Aaronem dochodzi do kłótni a następnie do bójki, podczas której dziewczyna ponownie przez nikogo niezauważona znika. Desperacja ojca dziewczyny jeszcze się powiększa i ponownie z jeszcze większą determinacją zabiera się za poszukiwania. Uparcie dąży do sprowadzenia Paige do domu, jednak aby to osiągnąć musi porozumieć się z ludźmi wywodzącymi się z półświatka, w który zdążyła wsiąknąć już Paige. Kiedy ktoś próbuje zabić żonę Simona, a policja odnajduje zmasakrowane zwłoki Aarona, wydaje się, że w tej sprawie ktoś posunął się … o krok za daleko. Powstaje coraz więcej pytań, a najważniejsze jest odnalezienie odpowiedzi na pytanie, w co wplątała się Paige?

U Harlana Cobena jak zwykle wszystko jest na swoim miejscu: wartka akcja, bohaterowie z krwi i kości i zapadająca w pamięć fabuła, która nie pozwala oderwać się od książki do ostatniej strony.

Rekomendacje:

Coben w mojej ocenie wciąż jest w pisarskiej formie. Jego najnowsze dzieło było dla mnie czytelniczą ucztą. Bardzo lubię delektować się historiami rodzącymi się w głowie autora, a które później zgrabnie przelewa na papier. Jeśli lubicie thrillery, które od pierwszych stron potrafią wciągnąć i do końca trzymają w napięciu, to śmiało sięgnijcie po O krok za daleko. - Kasia Nowak – Kasia i książki 

Gdybym miała porównać do czegoś nie tylko tę książkę, ale ogólnie całą twórczość Harlana Cobena bez wątpienia byłaby to wieloelementowa układanka puzzli, którą układasz, na początku myśląc, „przecież tu nic do siebie nie pasuje”, ale im dalej wkraczasz w to mroczne środowisko uzależnienia, przemocy, zbrodni i tajemnic, z coraz bardziej rosnącymi emocjami chcesz dopasować do siebie wszystkie elementy, by wreszcie na koniec nie dowierzać temu, co zobaczysz. - Agnieszka Kaniuk - Kocie czytanie 

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Janusza Zadury.

O krok za daleko - audiobook od Harlan Coben możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć