ebook Stacja miłość
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Stacja miłość
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.00
VIRTUALO#VIRTUALO targi
21.00 zł
25.49 zł Lub 22.94 zł
25.49 zł
28.49 zł
23.99 zł
25.48 zł
25.49 zł
29.99 zł

Książka, o której mówią wszyscy. Oparta na prawdziwej historii dziewczyny i jej Mężczyzny z Pociągu. Pokazuje, że miłość można spotkać wszędzie!

Pewnego zwykłego dnia Maya Flowers widzi, że do jej pociągu jadącego do Londynu wsiada nowy pasażer. Nagle ten dzień przestaje być zwykłym dniem. Maya natychmiast i nieodwołalnie wie, że on jest Tym Jedynym. Czas płynie, a oni codziennie zachowują się tak samo – on jest pogrążony w lekturze książki, a ona w marzeniach o ich przyszłym, szczęśliwym życiu. W końcu Maya zbiera się na odwagę i daje Mężczyźnie z Pociągu liścik z zaproszeniem na drinka. Tak zaczyna się historia utraconych okazji i odnalezienia szczęścia tam, gdzie najmniej się go spodziewasz.
Ta bazująca na prawdziwej historii powieść jest podnoszącym na duchu, afirmującym życie przypomnieniem, że podjęcie ryzyka może zmienić wszystko.

Stacja miłość od Zoe Folbigg możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Stacja miłość to powieść oparta na prawdziwej historii, opisująca niezwykłą miłość dziewczyny i jej Mężczyzny z Pociągu. Już kiedy zobaczyłam pierwszy raz opis tej książki w zapowiedziach wydawniczych, poczułam się mocno nią zaintrygowana. W końcu taka miłość z nieznajomym z pociągu nie zdarza się zbyt często. A może się mylę? Tak czy inaczej z wielką nadzieją w sercu zabrałam się za lekturę tej powieści. Czy spełniła jednak pokładane w niej nadzieje? O tym opowiem Wam za chwilę.

O czym jest książka, czyli o fabule słów kilka…

Czy można zakochać się w nieznajomym z pociągu, jeśli nie zamieniło się z nim ani słowa?

Maya Flowers niemal każdego dnia podróżuje pociągiem. Podczas jednej z tych podróży dostrzega tajemniczego mężczyznę, przy którym jej serce od razu zaczyna bić szybciej. Maya jest przekonana, że to Ten Jedyny. Dzień za dniem upływa im we wspólnej niemal całkowicie milczącej podróży. On oddaje się lekturze książek, ona natomiast marzeniom o ich wspólnej przyszłości. Ta sytuacja pewnie trwała by jeszcze długo, gdyby nie to, że dziewczyna zbiera się na odwagę i daje Mężczyźnie z Pociągu liścik, w którym zaprasza go na drinka...

Moja opinia, czyli co mnie zachwyciło a co jednak trochę mniej

Sięgając po tę książkę miałam w stosunku do niej spore oczekiwania. Niestety, nie do końca autorce udało się je spełnić. Szczerze pisząc liczyłam na mocniej rozbudowany wątek miłości dziewczyny z jej Mężczyzną z Pociągu. Tymczasem akcja powieści opiera się bardziej na codzienności głównej bohaterki i rozwija się dość powoli. W rezultacie wątek, który najbardziej mnie interesował zajmuje niewiele stron. Autorka dość szczegółowo opisuje za to życie zawodowe głównej bohaterki i jej poszukiwania w odnalezieniu partnera a także swojego miejsca w świecie.

Podobał mi się styl pisarski Zoe Folbingg. Wydał mi się błyskotliwy i bardzo przystępny. Dzięki czemu tę powieść czytało mi się sprawnie i szybko. W sumie nawet z zaciekawieniem choć tak naprawdę z ogromną nadzieją, że za chwilę wydarzy się to na co czekam.

Reasumując uważam, że Stacja miłość to taka lekka, dość prosta historia, która niesie w sobie ciekawy przekaz na to, że warto szukać, warto wierzyć i walczyć o to, co dla nas ważne.

Czy polecam? Tak

Stacja miłość to pozycja dla czytelników, choć głównie czytelniczek, które poszukują lekkiej, prostej i niewymagającej lektury na zimowe i nie tylko wieczory. Jeśli miałabym wskazać główną grupę docelową tej książki, wskazałabym na młodszych dorosłych, gdzieś w wieku 20+, choć myślę, że czytelniczki w każdym wieku mogłyby się w niej odnaleźć. Polecam Waszej uwadze.

Ocena: 3+/6
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć