ebook Więcej niż DNA. Geny, drobnoustroje i osobliwe moce, decydujące o tym, jacy jesteśmy
3.88 / 5.00 (liczba ocen: 237)

Więcej niż DNA. Geny, drobnoustroje i osobliwe moce, decydujące o tym, jacy jesteśmy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.00
35.00 złpremium: 21.00 zł Lub 21.00 zł
29.75 zł Lub 26.78 zł
32.90 zł 10 zł na konto
35.00 zł
35.00 zł Lub 31.50 zł
21.00 zł
28.12 zł
29.75 zł
29.75 zł
29.75 zł
30.08 zł
31.50 zł
35.00 zł
35.00 zł

Bill Sullivan opowiada o tym, jak geny, ślady epigenetyczne, mikroby, procesy psychiczne i wzory zachowań wpływają na naszą osobowość i nasze działania. Połączenie odkrywczych eksperymentów i lekkiej narracji z bogactwem fascynujących spostrzeżeń sprawia, że jego książka ułatwia zrozumienie, kim w istocie jesteśmy. Podpowiada też, jak stać się najlepszą wersją samego siebie.

Poznaj wyjaśnienie głęboko ukrytych tajemnic. Im więcej przecież się wie o sobie, tym łatwiej przejść przez życie i zrozumieć innych ludzi.
„Dlaczego to powiedziałem? Co mnie opętało, żeby tak postąpić? Co się ze mną dzieje?!” Wciąż szukamy odpowiedzi na podstawowe pytania. Nauka zna rozstrzygnięcie. Źródłem uwielbienia pewnych potraw, wyboru partnera czy też odczuwanych emocji i naszych przekonań są: DNA, drobnoustroje i środowisko.
Autor z dużą dozą humoru i zrozumiałym językiem opowiada o tym, jak geny, ślady epigenetyczne, mikroby, procesy psychiczne i wzory zachowań wpływają na naszą osobowość i działania. Połączenie odkrywczych eksperymentów i lekkiej narracji z mnóstwem fascynujących spostrzeżeń sprawia, że Więcej niż DNA ułatwia zrozumienie, kim w istocie jesteśmy. Podpowiada też, jak stać się najlepszą wersją siebie samego.

Więcej niż DNA. Geny, drobnoustroje i osobliwe moce, decydujące o tym, jacy jesteśmy od Bill Sullivan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Tego typu książki powinny trafiać w ręce tych, którzy stale powtarzają „takie geny, nic nie zrobisz". Sullivan prezentuje mnóstwo ciekawych i życiowych przykładów, popartych badaniami naukowymi, i chociaż nie brakuje tutaj specjalistycznego słownictwa, to osobiście uważam, że każdy doskonale zrozumie to, o czym autor pisze. Świetna lektura nie tylko dla pasjonatów i osób zainteresowanych genetyką, ale też dla tych, którzy stale poszukują jakiś nowinek z zakresu zdrowia, stylu życia i nawet medycyny. To dosyć pokrewne tematy, które dobrze się uzupełniają.

Cała recenzja na blogu: Więcej niż DNA

Ocena: 5/6
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć