ebook Nie krocz za mną - audiobook
3.25 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 9)

Nie krocz za mną - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 9.90
Audiobook - najniższa cena: 19.90
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
-36% 19.90 zł Lub 17.91 zł
34.99 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
31.49 zł
31.49 zł
Inne proponowane

Podróż do Nowego Jorku jest dla RoseMary ostatnią szansą na spotkanie z ciężko chorym ojcem. Dlaczego w pięknym domu elitarnej dzielnicy Upper East Side wszyscy nieznajomi są dla niej tacy mili? Kim jest opiekująca się nią, dziwna starsza pani? I skąd się wziął czarny demon w samym środku Central Parku? Ta historia wydarzyła się naprawdę. RoseMary jest – czy raczej była – medium. Z dziada-pradziada odziedziczone zdolności przekazała jej mama. Grunt, to się nimi nie przejmować – radzono dziewczynie. Ale czy ignorowanie duchów jest możliwe?

Niniejsza historia, spisana na prośbę spowiednika, jest pierwszym na świecie tak obszernym świadectwem osoby egzorcyzmowanej z dziedzictwa okultyzmu. Znajdziesz w niej niezwykłą opowieść dziewczyny o jej rodzie do trzech pokoleń wstecz, a także komentarz eksperta, analizę kilku podobnych przypadków oraz posłowie salezjanina, który w swojej codziennej pracy spotyka się ze skutkami okultyzmu.

Nie krocz za mną - audiobook od Rose Mary możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć