ebook Bezwład - audiobook
3.76 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6378)

Bezwład - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.73
Audiobook - najniższa cena: 25.83
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
-25% 25.83 zł 20% rabatu
-22% 27.22 zł Lub 24.50 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
28.39 zł
31.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Przeżycie katastrofy lotniczej to dla Allison dopiero początek walki o życie… Oszałamiający thriller! „Powieść Jessiki Barry rozpoczyna się od wielkiego uderzenia. Napięcie nie maleje jednak do samego końca. Wygospodaruj sobie czas, bo kiedy zaczniesz czytać, nie będziesz mógł oderwać się od książki!” – Karin Slaughter

KIEDY ŻYCIE JEST KŁAMSTWEM, A PRAWDA MOŻE ZABIĆ!

Allison Carpenter przeżywa katastrofę lotniczą w Górach Skalistych, lecz to dopiero początek jej walki o życie. Dziewczyna zna straszną tajemnicę, a wpływowi ludzie gotowi są ją zabić, by ukryć szokującą prawdę. Jeśli dowiedzą się, że przetrwała, ruszą za nią.
Maggie Carpenter – matka Allison – nie traci nadziei na to, że jej córka przeżyła katastrofę. Nie odnaleziono przecież jej ciała. Maggie także skrywa tajemnicę – w gruncie rzeczy nic nie wie o swojej córce.
Podczas gdy Allison brnie przez dzikie góry, Maggie rozpaczliwie szuka odpowiedzi na kolejne pytania. Zagłębiwszy się w życie Allison, odkrywa, że w świecie pieniędzy i luksusu jej córka zmieniła się nie do poznania. Czy zdąży odkryć prawdę, żeby ją uratować?

Bezwład - audiobook od Jessica Barry możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć