ebook Wojenna nawałnica
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 1254)

Wojenna nawałnica
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - polecana oferta: 31.12
39.90 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-22% 31.12 zł Lub 28.01 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
30.72 zł
31.67 zł
33.92 zł
35.91 zł
36.00 zł
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł
Inne proponowane

Trzecia część oszałamiającego cyklu fantasy Terry’ego Goodkinda. Nicci, Nathan i ich młody towarzysz Bannon Farmer stają się świadkami rewolty niewolników w Ildakarze i obalenia rady czarodziejów. Czy uda im się powstrzymać okrutnego generała Utrosa przed wyruszeniem na podbój całego Starego Świata?

Terry Goodkind swoim głośnym cyklem „Miecz Prawdy” stworzył nową jakość w literaturze fantasy. Teraz w doskonałym stylu wraca do tamtego intrygującego świata i jego bohaterów. Cykl „Kroniki Nicci” opowiada o jednej z jego ulubionych postaci w „Mieczu Prawdy”.
Na skutek buntu niewolników budzą się setki tysięcy żołnierzy generała Utrosa, który przed wiekami oblegał Ildakar. Nicci, Nathan i Bannon muszą nie tylko pomóc Ildakarowi przerwać to oblężenie, ale i powstrzymać generała przed wyruszeniem na podbój całego Starego Świata. Tymczasem równie potężne zagrożenie czyha na morzu, gdzie król okrutnych Norukaich ma własne ambicje...

„Wartka akcja tej powieści zachwyci entuzjastów epickiej fantasy” – „Library Journal”

Wojenna nawałnica od Terry Goodkind możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Tutaj naprawdę nie ma na co narzekać, pozostaje jedynie delektowanie się lekturą, bowiem naprawdę jest ona wciągająca i o dziwo, czyta się naprawdę szybko i przyjemnie. Nie zawsze idzie to w parze z taką mocną rozbudową wszystkich elementów danej powieści. Jeżeli przepadacie za konkretną i dobrze rozbudowaną fantastyką to zdecydowanie powinniście się zapoznać z tym cyklem. Doświadczenie Terry'ego Goodkinda robi swoje, a towarzyszenie Nicci i jej przyjaciołom jest naprawdę świetną przygodą! To kawał dobrej i wciągającej lektury, w której naprawdę nie brakuje akcji i ciekawych rozwiązań. Serdecznie polecam!

Cała receznja na blogu: Wojenna nawałnica

Ocena: 5/6
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć