Włoski. Konwersacje na wakacje. Nowe wydanie - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Włoski. Konwersacje na wakacje. Nowe wydanie - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 20.27
wciąż za drogo?
20.27 zł
24.90 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
21.67 zł
24.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Chcesz swobodnie rozmawiać po włosku na wakacjach?

Ucz się z kursem „Włoski. Konwersacje na wakacje – In vacanza. Nowe wydanie”, który szybko i skutecznie przygotowuje do wyjazdu. Głównym celem kursu jest pokonanie „bariery” w mówieniu oraz opanowanie słownictwa przydatnego w różnych sytuacjach w podróży. Kurs nagrany przez rodowitych Włochów uczy autentycznego języka używanego w codziennych rozmowach.

Dlaczego warto wybrać kurs?

W kursie znajdziesz 12 praktycznych tematów, a dialogi i specjalnie opracowane ćwiczenia w każdej lekcji uczą ponad 600 zwrotów i pełnych zdań przydatnych w podróży. Wszystkie słowa i wyrażenia nagrane są z tłumaczeniami, co ułatwia korzystanie z kursu oraz pozwala szybko je opanować i utrwalić. Aby nauka przynosiła jak najlepsze efekty, materiał każdej lekcji wprowadzany jest stopniowo:

· zaczniesz od wysłuchania dialogu prezentującego tematykę lekcji;

· następnie rozwiniesz słownictwo w kontekście, poznasz przydatne zwroty i wyrażenia,

· potem sprawdzisz swoje umiejętności konwersacyjne w ćwiczeniach z lektorem;

· na koniec samodzielnie weźmiesz udział w rozmowie z lektorem.


W nowym wydaniu kursu znajdziesz jeszcze więcej ćwiczeń i przykładów do powtarzania. Nowa część „Parole utili” przeznaczona jest dla tych, którzy pragną powtórzyć słówka i wyrażenia przydatne w podróży za granicę. To efektywna nauka, łatwa i dostępna dla każdego!


W książeczce PDF znajdziesz pełny tekst kursu: dialogi, słowa i zwroty z tłumaczeniami, ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami.

Włoski. Konwersacje na wakacje. Nowe wydanie od Dorota Guzik możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć