ebook Świst umarłych
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 811)

Świst umarłych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 25.90
Audiobook - najniższa cena: 25.54
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
36.18 złpremium: 23.34 zł Lub 23.34 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
38.90 zł
38.90 zł
38.90 zł Lub 35.01 zł
-33% 25.90 zł
31.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Kryminał dla czytelników o wyjątkowo mocnych nerwach. Jest tylko jeden sposób, by uniknąć śmierci – milczenie. Nawet komisarz Katie Maguire musi to zrozumieć, tym bardziej że znajduje się w samym epicentrum zbrodni…

Sierżant Kieran O’Regan tropił najgroźniejszych przestępców. Teraz nie żyje. Na cmentarzu znaleziono jego pozbawione głowy ciało z wetkniętym w gardło fletem. To makabryczne zabójstwo jest wyraźnym ostrzeżeniem dla potencjalnych informatorów: tylko milczenie może cię ocalić. O’Regan miał bowiem dostarczyć kluczowe dowody w śledztwie dotyczącym korupcji w policji.
Dochodzenie było powiązane z aresztowaniem miejscowego dealera narkotyków, który – choć nie brakowało dowodów jego winy – uniknął kary. Gangstera wsadziła za kratki nadkomisarz Katie Maguire, która za wszelką cenę chce doprowadzić tę sprawę do końca.
Ale kiedy kolejny policjant zostanie zamordowany w ten sam sposób, Katie zrozumie, że ludzie wolą milczeć niż stracić głowę…

Świst umarłych od Graham Masterton możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nic tak nie boli jak patrzenie na zdjęcia z czasów, kiedy człowiek był szczęśliwy.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć