ebook Miłość ci nic nie wybaczy
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Miłość ci nic nie wybaczy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 19.60
Audiobook - najniższa cena: 23.80
27.90 złpremium: 16.74 zł Lub 16.74 zł
19.60 zł
23.72 zł
26.50 zł Lub 22.53 zł
18.14 zł
19.90 zł
22.07 zł
22.83 zł
24.83 zł
25.50 zł
Inne proponowane

Trzynasta książka autora znanego z łączenia intryg kryminalnych z dużą dawką czarnego humoru. Tym razem Alek Rogoziński zadaje nam przewrotne pytanie – czy rzeczywiście najlepszym lekarstwem na złamane serce jest... morderstwo? Skrzący się humorem, polski kryminał dla tych, którzy w literaturze szukają wytchnienia od zabieganej codzienności.

Karolina, młoda mężatka, żyje w przekonaniu, że jej ukochany jest chodzącym ideałem. Niestety, pewnego dnia okazuje się, że to tylko iluzja. Karolina łapie go na zdradzie, a rychło okazuje się, że jej partner jest nie tylko zdrajcą, ale i... potencjalnym mordercą. A przynajmniej tak podejrzewa policja.
Kiedy nad głową jej męża zbierają się czarne chmury, niewierząca w jego winę Karolina, z pomocą swojego szalonego brata, dwóch zwariowanych przyjaciółek i zaprzyjaźnionej autorki kryminałów Róży Krull próbuje zdobyć dowody jego niewinności. Nie będzie to jednak proste zadanie…

Miłość ci nic nie wybaczy od Alek Rogoziński możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Jak muszę gdzieś jechać i długo czekać, to najchętniej sięgam wtedy po twórczość Aleksandra. Książki tego autora sprawdzają się u mnie w trudnych momentach. "Miłość ci nic nie wybaczy" przeczytałam siedząc na szpitalnym korytarzu i dzięki temu nie zdołowałam się tym smutnym miejscem. Zapraszam na nowy post.

Karolina, młoda mężatka uważa swojego męża za chodzącego ideała. Jak to w życiu bywa, ideałów nie ma, o czym wkrótce się boleśnie przekona. Dzięki pomocy przyjaciółek nakryje ukochanego na zdradzie, ale też na morderstwie? A może policja się myli? Co wtedy zrobi Karolina? Specjalnie nie napiszę nic więcej, bo uwierzcie mi - nie da się, to trzeba przeczytać.

Będzie się działo i to dużo! Trzynasta książka autora to zdecydowanie szczęśliwa liczba! Miłość ci nic nie wybaczy jest napisana już w inny sposób niż ostatnie książki autora. Nie ma porównania do świata show biznesu, tym razem wkraczamy w politykę, walkę o głosy wyborcze itp. Bardzo sympatycznie czytało mi się o żarłocznej Donacie, która absolutnie nikogo mi nie przypomina ze świata polityki (hehe). Książka bardzo odważna jeśli chodzi o tematykę, bohaterki prawdziwe, rzucające kiedy trzeba mięsem jak należy. Sporo odnośników do obecnej sytuacji politycznej itd. - ale w sposób zabawny i nie uważam, że obrażający kogokolwiek, bardziej taki z przymrużeniem oka.

Jak dla mnie Miłość ci nic nie wybaczy może konkurować z ukochaną przez mnie książką Jak cię zabić, kochanie? Trochę ostatnio brakowało mi tego Alka z pierwszych jego książek, bardzo chciałam, żeby znów powstało COŚ takiego mega dobrego na miarę Joanny Chmielewskiej. Doczekałam się! Dziękuję za każdy mój wybuch śmiechu, za miłe spędzenie czasu z książką (choć na szpitalnym korytarzu). Nie jest to pozycja dla nudziarzy i pesymistów, komedia kryminalna to bardzo specyficzny gatunek, który osobiście uwielbiam. Choć nie ukrywam, że na taką książkę też trzeba mieć odpowiedni nastrój. Tutaj jest tak, jak być powinno. Czyli zabawnie, wesoło, ironicznie, no i oczywiście jest trup... w szafie.

A słowo "pierdolamentować" - muszę wprowadzić do swojego słownika. Jest zabójcze!

Ocena: 5+/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć