ebook Kobiety ze słynnych obrazów: Muzy, modelki, kochanki
3.34 / 5.00 (liczba ocen: 82)

Kobiety ze słynnych obrazów: Muzy, modelki, kochanki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - najniższa cena: 18.90
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
-42% 18.90 zł
30.68 złpremium: 19.79 zł Lub 19.79 zł
32.99 zł Lub 29.69 zł
33.23 zł Lub 29.91 zł
22.43 zł
23.35 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Kim była najbardziej grzeszna Madonna średniowiecza? Kto malował lubieżne służące? Czyje oczy hipnotyzowały Wiedeń? Iwona Kienzler, znana pisarka i popularyzatorka historii, zdradza tajemnice kobiet, które patrzą na nas od stuleci z płócien wielkich mistrzów Vermeera, Leonarda da Vinci, Rembrandta, Picassa i innych znakomitych malarzy.

Kolejna książka z bestsellerowej serii biografii historycznych wydawnictwa Lira zabiera czytelników w krainę światowego malarstwa. Dlaczego artysta zdecydował się uwiecznić rysy tej, a nie innej damy? Czy były to przypadkowe modelki? A może portretowane były żony, córki lub kochanki bogatych sponsorów zamawiających owe obrazy? Tożsamość niektórych portretowanych wciąż pozostaje zagadką, ale dzięki nim możemy dowiedzieć się, jak kształtował się niegdyś ideał urody, co nosiły i jak czesały się ówczesne elegantki. Iwona Kienzler w swojej kolejnej książce zdradza tajemnice kobiet, które patrzą na nas od stuleci z płócien wielkich malarzy.

Kobiety ze słynnych obrazów: Muzy, modelki, kochanki od Iwona Kienzler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć