ebook Piknik na skraju drogi i inne utwory
4.16 / 5.00 (liczba ocen: 42978) Ilość stron (szacowana): 172

Piknik na skraju drogi i inne utwory
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 42.00
Audiobook - najniższa cena: 16.19
wciąż za drogo?
55.80 złpremium: 36.00 zł Lub 36.00 zł
46.20 zł Lub 41.58 zł
55.20 zł Lub 49.68 zł
-30% 42.00 zł
45.28 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Wielkie wydarzenie dla fanów SF! Kultowa powieść braci Strugackich wraz z ich innymi utworami w jednym e-booku. Na podstawie „Pikniku na skraju drogi” Andriej Tarkowski nakręcił film „Stalker”. Ten światowy bestseller ze ścisłego kanonu literatury stał się również inspiracją słynnej serii gier S.T.A.L.K.E.R.

Klasyka światowej fantastyki.

Arkadij i Borys Strugaccy to klasycy radzieckiego science fiction. Ich powieści doczekały się miana kultowych, przetłumaczono je na kilkadziesiąt języków, są regularnie wznawiane na całym świecie. Do Polski twórczość Strugackich dotarła w latach 70. XX wieku i szybko zyskała grono zagorzałych fanów, ze Stanisławem Lemem na czele.
Ich powieści dotykają zagadnień, które od wieków nurtowały ludzkość – Strugaccy pisali o roli człowieka w społeczeństwie, o tym, skąd się bierze zło i dobro, o mechanizmach władzy i jednostkach sprzeciwiających się totalitaryzmom. Ich powieści traktowały o absurdach biurokracji, cenie rozwoju cywilizacyjnego i sensie ludzkiego istnienia.
Opublikowany w 1972 roku „Piknik na skraju drogi” miał ogromny wpływ na popkulturę. Na podstawie powieści powstał film Andrieja Tarkowskiego „Stalker”, później książka stała się inspiracją dla twórców gier komputerowych.
Powieści Strugackich weszły na stałe do kanonu fantastyki. Dziś, cenione przez krytykę oraz uwielbiane przez miliony czytelników, należą do klasyki literatury światowej.

W e-booku znajduje się pięć utworów:
– „Piknik na skraju drogi”,
– „Poniedziałek zaczyna się w sobotę”,
– „Ślimak na zboczu”,
– „Trudno być bogiem”,
– „Miliard lat przed końcem świata”.

Piknik na skraju drogi i inne utwory od Arkadij Strugacki, Borys Strugacki możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć