ebook Hrabi: Duszkiem tak!
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Hrabi: Duszkiem tak!
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa oferta: 26.64
prv#Mozna sie spoznic
-7% 26.64 zł
Inne proponowane

Kabaret HRABI pierwszy raz w takiej formie, nie na scenie, a za kulisami. W opowieściach prywatnych i terapii grupowej. Własnymi słowami, więc nudno nie będzie. Błyskawice absurdu, sztormy inteligencji, burze pomysłów. 

Przed Państwem Kabaret HRABI!

•Aśka. Kobieta dynamit. Powalający urok i monstrualny zmysł komiczny. 

•Kamol. Studnia z pomysłami. Bez dna.

•Bajer. W pewnych kręgach nazywany Małpoludem, ale jakoś wszystkie dziewczyny chcą go całować!

•Lopez. Maestro, Dziubas, maskotka zespołu o przepięknych łydach!

Zjawisko kabaretowo-teatralne. Inteligentni, z ambicjami i w ogóle A’YoY. Ciągle o coś im chodzi, choć trzymają się z daleka od politycznej przewalanki. Godni spadkobiercy Kabaretu Potem i Kabaretu Starszych Panów. Nie mają żadnych wad, tylko waszki. Tak, że o.

Niepublikowane zdjęcia! Skecze! Anegdoty!

Czujecie to? Hrabicie?

Do czytania duszkiem!

Hrabi: Duszkiem tak! od Jakub Jabłonka, Dariusz Kamys, Joanna Kołaczkowska, Paweł Łęczuk, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Hrabi to zdecydowanie mój ukochany kabaret. Uwielbiam jego członków a Joannę Kołaczkowską kocham miłością wielką i absolutnie niezachwianą. Z ogromną przyjemnością oglądam przedstawienia kabaretu a są skecze dla mnie już niemal kultowe do których powracam dosyć często i nadal zaśmiewam się z nich do łez. Wywiadówka czy też Dzień mężczyzny to mój lek na wszystkie niemal nieszczęścia, i to taki który działa mimo upływu lat. Co najlepsze w scenicznych kreacjach formacji często dostrzegam samą siebie . Myślę, że nie tylko ja i to jest jeden z wielu powodów wielkiej sympatii widzów do tego kabaretu.


Dla mnie HRABI to także właściwie jedyna taka rodzima formacja, która nie do końca wpisana jest w jeden nurt. Ich twórców cechuje gotowość do eksperymentowania, elastyczność ale przede wszystkim otwartość na to co dzieje się wokół i piekielnie wysoki poziom inteligencji. Szalenie się cieszę, że teraz mogłam poznać trochę Kabaret Hrabi od wewnątrz. Zajrzeć za kulisy powstawania formacji, powstawania skeczów i całych spektakli. Podczas lektury odkryłam także, że granie dla publiczności to nie jest taka bułka z masłem jak mogłoby się wydawać.

Moja opinia, czyli co mnie zachwyciło

Książka Hrabi. Duszkiem tak! to zbiór wspomnień, anegdot i tekstów, które znamy ze skeczy. Przede wszystkim jest to jednak obraz nietuzinkowych, wyjątkowych i niepowtarzalnych ludzi z głowami pełnymi pomysłów i ogromnym poczuciem humoru. Mam też wrażenie, że pomimo faktu, że Hrabi to już dość wiekowy Kabaret, ta książka jest bardzo świeża i autentyczna. Jestem totalnie urzeczona też szatą graficzną tej publikacji. Przykuwająca oko okładka, skrywa kolorowe, pełne fotografii wnętrze absolutnie w stylu szalonego kabaretu. To doskonała pozycja na prezent. Można dzięki niej przypomnieć sobie ulubione skecze, poznać pracę kabareciarzy od kuchni ale także zobaczyć jakimi są ludźmi. Wydanie zdecydowanie warte jest zakupu, przyjemnie trzyma się tę publikację w dłoni, kartkuje, ogląda, czyta. Ja poznając tę książkę bawiłam się wyśmienicie. Z przyjemnością będę też do niej powracała. To idealna publikacja na poprawę humoru. Do pochłaniania duszkiem tak! i do delektowania się nią. Luźna forma wypowiedzi powoduje, że książkę czyta się szybko, sprawnie i ogromną ciekawością.


Wiec jeżeli chcecie się dowiedzieć jak to się stało, że kabaret powstał albo kto ma najlepszą głowę do tworzenia skeczów, kto ma decydujący głos w kwestiach spornych, czy też chcecie poznać kilka smaczków z życiorysów członków formacji koniecznie sięgnijcie to tę książkę.

Bo oto przed Państwem Kabaret Hrabi!
„- Aśka. Kobieta dynamit. Powalający urok i monstrualny zmysł komiczny.
- Kamol. Studnia z pomysłami. Bez dna.
- Bajer. W pewnych kręgach nazywany Małpoludem, ale jakoś wszystkie dziewczyny chcą go całować!
- Lopez. Maestro, Dziubas, maskotka zespołu o przepięknych łydach!”

Zdecydowanie polecam!

Ocena: 5/6
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć