ebook Nieuchwytny - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 380

Nieuchwytny - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 22.16
wciąż za drogo?
23.24 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
22.16 zł Lub 19.94 zł
23.74 zł Lub 21.37 zł
24.99 zł
22.26 zł
22.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Powieść autorstwa Barbary Gordon, jednej z najbardziej poczytnych autorek w czasach PRL. Książka jest przykładem "kryminału milicyjnego" - gatunku literatury popularnej, który wykształcił się w tamtym okresie. Publikacja będzie bez wątpienia interesująca dla miłośników nietuzinkowych kierunków literackich.

Powieści milicyjne doskonale oddają nastroje czasów PRL, zwłaszcza, że opisywane w nich śledztwa prowadzą zwykle oficerowie milicji. Sąsiedzka przyjaźń sąsiedzką przyjaźnią, ale służba państwu i protokół to rzecz święta. Imię: Eulalia. Nazwisko: Pstryk. Uzupełnia jej dane znajomy, funkcjonariusz. Październikowa noc, ciemna, pusta droga. Eulalia śpieszy z zastrzykami. W miasteczku panuje epidemia grypy. Jako nielicznej z pielęgniarek udaje się jej przed tym obronić. Najpierw zauważa rozbity słoik, później martwe oczy kobiety. Kobiety, którą bardzo dobrze zna... Język, postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy.

Utwór ma charakter publikacji historycznej, ukazującej postawy i tendencje charakterystyczne dla czasów z których pochodzi.

Nieuchwytny - audiobook od Barbara Gordon możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć