ebook Nieuchwytny - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 380

Nieuchwytny - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 19.94
24.99 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
19.94 zł Lub 17.95 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
19.99 zł
21.22 zł
24.99 zł
Inne proponowane

Powieść autorstwa Barbary Gordon, jednej z najbardziej poczytnych autorek w czasach PRL. Książka jest przykładem "kryminału milicyjnego" - gatunku literatury popularnej, który wykształcił się w tamtym okresie. Publikacja będzie bez wątpienia interesująca dla miłośników nietuzinkowych kierunków literackich.

Powieści milicyjne doskonale oddają nastroje czasów PRL, zwłaszcza, że opisywane w nich śledztwa prowadzą zwykle oficerowie milicji. Sąsiedzka przyjaźń sąsiedzką przyjaźnią, ale służba państwu i protokół to rzecz święta. Imię: Eulalia. Nazwisko: Pstryk. Uzupełnia jej dane znajomy, funkcjonariusz. Październikowa noc, ciemna, pusta droga. Eulalia śpieszy z zastrzykami. W miasteczku panuje epidemia grypy. Jako nielicznej z pielęgniarek udaje się jej przed tym obronić. Najpierw zauważa rozbity słoik, później martwe oczy kobiety. Kobiety, którą bardzo dobrze zna... Język, postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy.

Utwór ma charakter publikacji historycznej, ukazującej postawy i tendencje charakterystyczne dla czasów z których pochodzi.

Nieuchwytny - audiobook od Barbara Gordon możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć