ebook Proces poszlakowy - audiobook
3.6 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 10) Ilość stron (szacowana): 380

Proces poszlakowy - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa oferta: 14.25
Audiobook - najniższa oferta: 24.89
24.99 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
24.89 zł Lub 22.40 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 21.24 zł
Inne proponowane

Powieść autorstwa Barbary Gordon, jednej z najbardziej poczytnych autorek w czasach PRL. Książka jest przykładem "kryminału milicyjnego" - gatunku literatury popularnej, który wykształcił się w tamtym okresie. Publikacja będzie bez wątpienia interesująca dla miłośników nietuzinkowych kierunków literackich.

Powieści milicyjne doskonale oddają nastroje czasów PRL, zwłaszcza, że opisywane w nich śledztwa prowadzą zwykle oficerowie milicji. Zbrodnia i rzeczywistość PRL-u. Sala rozpraw i kara. Alibi? Warto je mieć, kiedy człowiek staje się podejrzanym. Imieninowa uroczystość, pełno gości, każdy mógł zabić. Tym bardziej, że nikt do końca nie potrafi wyjaśnić swojej sytuacji. W końcu postawiono zarzuty. Ale tylko jednej osobie... Czyżby wiadomo było, kto dopuścił się zbrodni? Długi proces poszlakowy, im więcej szczegółów, tym więcej niewiadomych. Wydaje się, że tylko prokurator poskładał tę historię w całość i zna prawdę. A może jednak się myli? Język, postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy.

Utwór ma charakter publikacji historycznej, ukazującej postawy i tendencje charakterystyczne dla czasów z których pochodzi.

Proces poszlakowy - audiobook od Barbara Gordon możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć