ebook Nocna droga
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 86730)

Nocna droga
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.53
wciąż za drogo?
36.00 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
26.53 zł Lub 23.88 zł
32.22 zł Lub 29.00 zł
37.90 zł
28.92 zł
32.22 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Powieść autorki takich bestsellerów jak „Słowik”, „Wielka samotność” czy „Zimowy ogród”. Życie każdej matki składa się z trudnych wyborów, które zawsze mają na względzie dobro dzieci. Czasami jednak jedna decyzja może mieć katastrofalne skutki i postawić osoby, których dotyczy, przed najcięższą życiowa próbą…

Przez 18 lat Jude Farraday stawiała potrzeby dzieci ponad własne i było warto: bliźniaki Mia i Zach wyrosły na parę bystrych szczęśliwych nastolatków.
Kiedy do niewielkiej zżytej społeczności wprowadza się Lexi Baill – dziewczyna, która ma za sobą trudne dzieciństwo i bolesną przeszłość – Jude nie kryje radości. Lexi szybko zaprzyjaźnia się z Mią, a kiedy Zach zakochuje się w Lexi, cała trójka staje się nierozłączna.
Jude zawsze robiła wszystko, by uchronić dzieci przed niebezpieczeństwem. Pewnej letniej nocy jej najgorsze lęki się urzeczywistniają. Jedna feralna decyzja raz na zawsze odmienia losy nastolatków. Rodzina Farradayów staje przed najcięższą próbą, a Lexi traci wszystko, na co długo pracowała. Bohaterowie będą musieli stawić czoła konsekwencjom albo znaleźć siłę, by przebaczyć.

Nocna droga od Kristin Hannah możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Żałoba pociąga za sobą niekończące się smutki.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć