ebook Wichry wojen. Polskie drogi i bezdroża
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Wichry wojen. Polskie drogi i bezdroża
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 24.50
29.88 złpremium: 17.93 zł Lub 17.93 zł
24.50 zł Lub 22.05 zł
35.01 zł
24.65 zł
25.40 zł
25.74 zł
Inne proponowane

O czym szumią polskie knieje?

Szumią one o dawnych, dawnych dziejach, o wielkiej I wspaniałej Polsce czasów Jagiellonów a przede wszystkim o królu Zygmuncie III Wazie I o dzielnych Polakach, którzy wspólnie z Litwinami na Ziemi Wileńskiej żyli od wieków, a później w Rzeczypospolitej obojga narodów, walczyli za nią I ginęli dla niej, gdy zagrażało jej niebezpieczeństwo ze strony agresywnych sąsiadów.

Niemalże przez ponad 1000 lat tworzyliśmy historię tej ziemi, naszej wspólnej ukochanej Ziemi Wileńskiej. Nie przeszkadzały nam żyjące razem z nami inne mniejszości plemienne i etniczne jak Rusini, Litwini, Rosjanie, Niemcy czy Tatarzy, pomimo że Polacy na Ziemi Wileńskiej zawsze stanowili większość narodową. Dlatego należy pamiętać, że ojczyzna to ziemia I groby naszych ojców I dziadów. Dopóki trwa pamięć o grobach, to dopóty również trwa siła związku z ojczyzną.

Wichry wojen. Polskie drogi i bezdroża od Edward Mackiewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć