ebook Granice mojego języka
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 74)

Granice mojego języka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.65
wciąż za drogo?
19.53 złpremium: 12.60 zł Lub 12.60 zł
17.65 zł Lub 15.89 zł
21.00 zł
21.00 zł Lub 18.90 zł
17.65 zł
17.85 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Depresja kwestionuje więź między tobą a światem – nie tylko nie czujesz się tu już jak w domu, ale także rozumiesz, że nie ma czegoś takiego jak dom, jak bezpieczne miejsce. Depresja może atakować mózg i podważać znaczenie twojego życia. Jak zgnilizna.
Eva Meijer, holenderska pisarka, filozofka i artystka śpiewająca własne piosenki, przeżyła kilka poważnych epizodów depresji. Nauczyła się z nią żyć i bronić się przed nią – choć nie zawsze się to udaje. Ta książka to opowieść o depresji widzianej od środka, ale również o tym, jak jest ona postrzegana z zewnątrz, przez społeczeństwo, które oferuje chorym różne formy terapii i leki.
Terapie czasem działają, czasem nie. Jeśli nie, chory musi znaleźć siły, by przetrwać. Eva Meijer pisze, że jej pomagała sztuka, a niekiedy rzeczy bardzo drobne i proste: ruch, jazda na rowerze, spacer z psem, towarzystwo kota, widok drzew zimą.

Granice mojego języka od Eva Meijer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć