ebook Rosyjski. Słownictwo dla początkujących Słuchaj & Ucz się (Poziom A1 A2) - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 168

Rosyjski. Słownictwo dla początkujących Słuchaj & Ucz się (Poziom A1 A2) - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
Audiobook - najniższa cena: 26.73
wciąż za drogo?
-33% 26.73 zł Lub 24.06 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
-33% 26.73 zł
27.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Poznaj podstawowe słownictwo i zacznij swobodnie rozmawiać po rosyjsku zarówno w codziennych sytuacjach, jak też w podróży czy w pracy za granicą. W kursie znajdziesz: 21 tematycznych lekcji, które wprowadzają i utrwalają przydatne słownictwo; 145 starannie opracowanych ćwiczeń, które uczą poprawnej wymowy oraz pokazują zastosowanie wyrażeń w kontekście; 2000 słów, zwrotów oraz zdań do powtarzania; 250 przykładów sprawdzających opanowanie słownictwa; słowa i zwroty nagrane z tłumaczeniami oraz przykładowe odpowiedzi w ćwiczeniach konwersacyjnych; ponad 6 godzin nagrań profesjonalnych lektorów; plik PDF z pełnym tekstem kursu.

Dlaczego warto wybrać Rosyjski. Słownictwo dla początkujących? Aby zapamiętać nowe słowa i zwroty, nie wystarczy tylko powtarzać. Ważna jest też nauka słów w kontekście oraz samodzielne stosowanie nowo poznanych wyrażeń. Efektywna nauka słownictwa w naszym kursie podzielona jest na kilka etapów: wszystkie słowa i zdania usłyszysz dwukrotnie najpierw z wyjaśnieniem znaczenia, następnie z przerwą na powtórzenie; poznane zwroty utrwalisz na różne sposoby powtarzając całe wyrażenia czy przykładowe zdania, samodzielnie tworząc wypowiedzi lub odpowiadając na pytania lektora; sprawdzisz opanowanie słownictwa w specjalnie opracowanych ćwiczeniach konwersacyjnych z lektorem. To nauka łatwa i dostępna dla każdego!

Rosyjski. Słownictwo dla początkujących Słuchaj & Ucz się (Poziom A1 A2) - audiobook od Dorota Guzik możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć