ebook Dreamwalker i Wilk
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Dreamwalker i Wilk

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Nina Łącz miała drugi wypadek samochodowy w ciągu trzech dni i była nieco zmęczona tym zamieszaniem. Była zmęczona także bałaganem, jaki zapanował w jej życiu. Pomyłka natury intymnej zamieniła się w stalking, groźby i uporczywie powtarzane złośliwe plotki.

Nina miała wszystkiego dość. 

Piątkowy wieczór, który zaczął się od lądowania w rowie, nie zapowiadał się zatem najlepiej, zwłaszcza że określenie "przypadkowo spotkana grupa bikerów" nigdy nie było dla Niny synonimem słowa "bezpieczeństwo". Jako że wśród motocyklistów był jednak znajomy Niny z pracy, policjant, więc dziewczyna uznała, że raz może pozwolić dać się uratować. 

W cichej willi pod Dobczycami grupa, która zgarnęła Ninę z drogi, szykowała się do wesela. Wszystko powinno odbyć się w miarę normalnie, jak na wesele oczywiście, tyle że... gospodarze nie byli tym, na kogo wyglądali. 

Cóż, rodzina do której należą między innymi: Andrea Niwiński i dwójka jej mężów, Alex i Oleg, doktor Mary Nitsch, Misiek, Wojtek, Kuba, Hyeon Ju i jego żona Parvaneh, zdecydowanie wyróżnia się na tle Kowalskich i Smithów tego świata. 

Nie, nie chodzi o to, że nowi znajomi Niny piją, biją się, jedzą mnóstwo, kąpią się nago w jeziorze, wiecznie rozmawiają o pracy, uprawiają hazard i romansują na potęgę. Nie, oni uważają, że istnieje coś takiego, jak świat Nadnaturalnych i oni sami są, no właśnie, Nadnaturalni.

Nina stwierdza, że sama nie jest chyba do końca normalna, skoro zakochała się w Yoshim, jednym z uczestników odjechanego wesela, polubiła jego starszą córkę, znalazła nową pracę i przy okazji sporo dowiedziała się o sobie. 

Akanishi no Yoshitsune, zawsze dumny ze swojej umiejętności zarządzania emocjami i przyjmowania rzeczywistości taką, jaką jest, w czasie wesela swojej córki spotkał się twarzą w twarz z dwoma zjawiskami.

Pierwsze z nich było koszmarem. Autentyczną marą senną, która dręczyła go od ponad tygodnia, a przez którą ciągle przeżywał najgorszy dzień swojego życia.

Drugie było niespodzianką. Yoshi nie sądził, że kiedykolwiek pozwoli sobie na miłość, zwłaszcza - nie do człowieka! Yoshitsune nie mógł przewidzieć, że dzięki temu Człowiekowi, Ninie, odzyska miłość, z którą utracił, kiedy był bardzo młody.

Miłość? To już dużo, ale nie wszystko.

Co jeszcze może się przydarzyć dwójce ludzi, których dzieli prawie wszystko?

Dreamwalker i Wilk od Monika Lech możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć