ebook Zapiski z królestwa. 50 niesamowitych opowieści o angielskim futbolu
3.63 / 5.00 (liczba ocen: 208)

Zapiski z królestwa. 50 niesamowitych opowieści o angielskim futbolu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 19.92
Audiobook - najniższa cena: 30.73
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
19.92 zł Lub 17.93 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
19.14 zł
19.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Zapomniani bohaterowie i niesamowite mecze. Pięćdziesiąt historii o marzeniach, rekordach, coraz większych pieniądzach, triumfach i porażkach. Fantastyczna podróż w czasie dla fanów futbolu!

„Zapiski z Królestwa” to piękny hołd złożony angielskiej piłce i próba znalezienia odpowiedzi na pytanie: dlaczego tamtejszy futbol jest taki magiczny?
Z książki znakomitego dziennikarza sportowego dowiesz się, w jaki sposób powstawało brytyjskie imperium piłkarskie, które znamy dziś. Odwiedzisz nie tylko wielkie areny, ale i małe stadiony z niższych lig. Narodziny zawodowej piłki, transfery, wojenny wstrząs czy pies, który pogryzł piłkarza – za każdym rogiem czeka historia godna przedstawienia. „Zapiski” to nie tylko zwykła książka o „kick and run”, ale też opowieść o zmieniającej się przez dekady Anglii.

Zapiski z królestwa. 50 niesamowitych opowieści o angielskim futbolu od Przemysław Rudzki możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Lepiej być bardzo dobrym w jednej rzeczy niż w kilku przeciętnym.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć