ebook Trzy tajemnice. Sen, który odszedł. Piecyk, czapeczka i budyń. Tajemnica Malutkiej - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Trzy tajemnice. Sen, który odszedł. Piecyk, czapeczka i budyń. Tajemnica Malutkiej - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 19.90
19.95 złpremium: 11.97 zł Lub 11.97 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
19.95 zł
19.95 zł 10 zł na konto
19.95 zł Lub 17.96 zł
19.95 zł
Inne proponowane

Zbiór trzech opowiadań dla najmłodszych czytelników. Anna Onichimowska, autorka wielu wspaniałych utworów dla dzieci, po raz kolejny zachwyca wyobraźnią i znajomością dziecięcej wrażliwości.

„SEN, KTÓRY ODSZEDŁ”
Tomek, który nie może zasnąć, wyrusza w towarzystwie swojego pluszowego przyjaciela, zająca Filipa, na poszukiwanie snu. Wędrują uśpionymi ulicami miasta, a potem jadą pociągiem, aż spotykają tajemniczego Pana w Kapeluszu...
Opowiadanie dla młodszych dzieci, uhonorowane w 2001 roku nagrodą Polskiej Sekcji IBBY „Książka Roku”.

„PIECYK, CZAPECZKA I BUDYŃ”
Bajka o dwóch niezwykłych sąsiadach – Wielkim Trollu, żyjącym na szczycie lodowej góry, i malutkim Pufku, mieszkającym u jej podnóża. Chociaż mieszkali tuż obok siebie, nic o sobie nie wiedzieli. Pewnego dnia Wielki Troll porwał Pufka wraz z jego domkiem do swojego górskiego zamczyska! Czy chciał go uwięzić, czy przestraszyć? A może chciał go zaprosić na poobiednią herbatkę i pokazać mu swoją kolekcję płatków śniegu? Jest to historia o tym, jak trudno jest się czasem porozumieć, i o tym, że zawsze warto próbować.

„TAJEMNICA MALUTKIEJ”
Opowieść o Tajemnicy, Trochę Innej Dziewczynce i jej babci. O sile marzeń o tym, że inność nie zawsze musi w życiu przeszkadzać. Rozpisana na dwa głosy – małej Uli i jej tatusia, z którym wspólnie wymyślają sobie bajkę.

Trzy tajemnice. Sen, który odszedł. Piecyk, czapeczka i budyń. Tajemnica Malutkiej - audiobook od Anna Onichimowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć