ebook Detektywi z Tajemniczej 5: Zagadka królowej myszy - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Detektywi z Tajemniczej 5: Zagadka królowej myszy - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 18.71
wciąż za drogo?
23.20 złpremium: 14.97 zł Lub 14.97 zł
-6% 18.71 zł Lub 16.84 zł
24.94 zł Lub 22.45 zł
24.95 zł
18.71 zł
22.48 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Trzeci tom serii detektywistycznej o młodych śledczych z Tajemniczej 5. Anka, Piotrek i Jaga – oczywiście razem ze szczurem Sherlockiem – trafiają do domu Olgi Boznańskiej w Krakowie. Z początku nic nie zapowiada zagadki kryminalnej, wkrótce się jednak okazuje, że słynny obraz malarki – „Dziewczynka z chryzantemami” – został skradziony i zastąpiony przez złodzieja kopią…

Anka i Piotrek szybko ustalają, że podejrzanych jest tylko czworo: to dyrektor muzeum, woźna, sekretarz i studentka Akademii Sztuk Pięknych. Czy detektywi z Tajemniczej 5 rozwiążą tę sprawę jeszcze przed przybyciem policji?
„Detektywi z Tajemniczej 5” zostali wymyśleni na wyraźne życzenie dzieci Marty Guzowskiej – dotąd autorki powieści kryminalnych dla dorosłych.
Seria książek o śledztwach Anki i Piotrka łączy przygodową fabułę, elementy wiedzy o historii sztuki oraz interaktywną formę, gdyż każdy tom wymaga od czytelnika logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek.

Detektywi z Tajemniczej 5: Zagadka królowej myszy - audiobook od Marta Guzowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć