ebook Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały? Tom 2
4.89 / 5.00 (liczba ocen: 9)

Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały? Tom 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 38.03
wciąż za drogo?
41.66 złpremium: 26.88 zł Lub 26.88 zł
38.03 zł Lub 34.23 zł
44.80 zł
44.80 zł Lub 40.32 zł
38.08 zł
38.52 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

KARL SHUKER, brytyjski doktor zoologii, stał się najwybitniejszym przedstawicielem... kryptozoologii–dziedziny zajmującej się zwierzętami, których istnienie jest odrzucane przez oficjalną naukę. Ujawnił i zbadał więcej zaginionych gatunków niż jakikolwiek inny naukowiec. Wynikiem jego wieloletnich badań są imponujące odkrycia. Opisał je w kilkudziesięciu publikacjach, podając obiektywne i przekonujące argumenty na to, jakimi zwierzętami mogą być te nieznane gatunki.

Książka Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały? to apogeum osiągnięć doktora Shukera. Ponad 800 bogato ilustrowanych stron, w znakomitej części wypełnionych rysunkami specjalizującego się w odtwarzaniu wyglądu prehistorycznych zwierząt Williama M. Rebsamena składa się na najobszerniejsze kompendium wiedzy o kryptozoologii.

Tom 2 ukazuje zwierzęta żyjące na lądzie i w powietrzu, które mogły przetrwać do dziś, choć według naukowców głównego nurtu wymarły nawet przed milionami lat. Doktor Shukerze swadą i pasją utalentowanego pisarza i skrupulatnością naukowca bada fascynujące kryptozoologiczne zagadki: od koni z pazurami, diabelskich świń i czerwonych słoni, po gigantyczne pterozaury, latające jaszczurki i węże-ptaki.

Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały? Tom 2 od Karl Shuker możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć