ebook Dziewczyny z ogrodu rozkoszy
4.48 / 5.00 (liczba ocen: 4)

Dziewczyny z ogrodu rozkoszy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 22.78
28.90 złpremium: 17.34 zł Lub 17.34 zł
22.78 zł Lub 20.50 zł
28.90 zł
28.90 zł Lub 26.01 zł
22.83 zł
24.57 zł
24.57 zł
26.01 zł
26.50 zł
28.90 zł
28.90 zł
Inne proponowane

Ogród Rozkoszy to owiany tajemnicą kompleks, w którym piękne kobiety noszące imiona kwiatów wykonują najstarszy zawód świata. Jak się tam znalazły? Dlaczego postanowiły właśnie w ten sposób zarabiać na przysłowiowy chleb? To świat piękna, luksusu i bogactwa, ale też tajemnic, pogardy, osamotnienia, zranionych serc i dusz, świat dobra i zła, bolesnych wspomnień, zwyczajnych marzeń. A cała jego historia rozgrywa się na przestrzeni pięćdziesięciu lat w Trójmieście. Dziewczyny z Ogrodu Rozkoszy zabiorą cię w zmysłową podróż i pokażą świat, w którym za miłość trzeba zapłacić wysoką cenę. Ewa Formella to mistrzyni emocji z ogromnym talentem do tworzenia przepięknych i poruszających serce opowieści. Daj się uwieść barwnym „kwiatom”, których historia doprowadzi cię do wielu wzruszeń i nie da o sobie zapomnieć. Od tej pory lawenda będzie pachnieć tajemnicą... Dorota Lińska-Złoch

Dziewczyny z ogrodu rozkoszy od Ewa Formella możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Zastanawialiście się kiedyś, gdzie i jak funkcjonują w waszym mieście domy publiczne? Takie z tak zwanej wyższej półki? Ewa Formella postanowiła zajrzeć do jednego z najbardziej tajemniczych domu rozkoszy, o którym szeptano w Trójmieście. Czy faktycznie istniał? Tego nie wiadomo, ale autorka bazując na legendzie stworzyła subtelny erotyk, w którym liczą się również marzenia.

Małgorzata na co dzień jest matką prześlicznych bliźniaków. Mieszka w luksusowym apartamencie tuż nad brzegiem morza w Gdyni Orłowo. Wszystko jednak ma swój koszt – praca, o której nie wspomina nikomu. Magnolia to tymczasem piękna kobieta w dojrzałym wieku. Tajemnicza właścicielka ekskluzywnej willi otoczonej wysokim murem, do której niewielu ma dostęp. Co łączy te dwie kobiety?

[...]

Dziewczyny z Ogrodu rozkoszy Ewy Formelli to opowieść o kobietach, które w pewnym momencie życia dokonały wyboru. Osamotnione, pełne tęsknoty za straconą miłością stworzyły biznes, który zawrócił w głowie mężczyznom z całego świata, którzy gotowi są oddać wielkie pieniądze, aby móc wejść za mury Ogrodu. Piękne zakątki Gdyni dodają uroku tej ciepłej opowieści o życiu i wyborach kobiet, które zarabiają na życie swoim ciałem.

Cała recenzja na blogu: Dziewczyny z Ogrodu rozkoszy

Ocena: 4/6
©Rudym Spojrzeniem
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć