ebook Virion: Adept - audiobook
3.89 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 872) Ilość stron (szacowana): 592

Virion: Adept - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 22.45
Audiobook - najniższa cena: 29.92
wciąż za drogo?
-11% 29.92 zł Lub 26.93 zł
39.90 zł
34.31 zł
35.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Virion. Adept jest trzecim tomem rewelacyjnego cyklu fantasy Imperium Achai autorstwa Andrzeja Ziemiańskiego. Opowieści o losach  Viriona, z tomu na tom, stają się coraz bardziej zajmujące i zaskakujące.

Fabuła:

Szermierz Natchniony - Horech dołącza do ekipy Viriona i w ten sposób staje się jego mentorem, przygotowując go do konfrontacji z Achają. Razem wyruszają w wędrówkę, której celem jest odnalezienie względnego bezpieczeństwa, upragnionego celu Niki i oczywiście niezbędnego dla życia alkoholika, którym jest Horech, alkoholu. Virion nie jest jeszcze świadomy, że to spotkanie odmieni losy jego życia i stanie się kolejnym, bodajże najważniejszym jego rozdziałem.

Virion Adept to pełna humoru i absurdu opowieść fantasy. Jednak to także porywająca historia o nas samych, ludzkich uczuciach i roli jaką pełni każdy z nas w społeczności. Ziemiański doskonale sprawdza się w roli obserwatora, a swoje inteligentne spostrzeżenia przekazuje czytelnikowi przy pomocy pasjonujących historii. Jedną z nich właśnie dostajesz Czytelniku w swoje ręce – to Virion Adept. Czytaj, baw się, śmiej i rozmyślaj. Ten porywający świat należy do Ciebie i jego bohaterów.

Audiobooka wysłuchasz w rewelacyjnej intepretacji Grzegorza Pawlaka

Virion: Adept - audiobook od Andrzej Ziemiański możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć