ebook Prezent
3.8 / 5.00 (liczba ocen: 491)

Prezent
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.90
wciąż za drogo?
35.15 złpremium: 22.68 zł Lub 22.68 zł
-28% 26.90 zł
32.13 zł Lub 28.92 zł
37.80 zł Lub 34.02 zł
32.12 zł
32.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Nr 1 mistrza thrillerów psychologicznych. Bohater literacki, jakiego jeszcze w tym gatunku nie było! Jak zwykle u Fitzka: zwyczajny człowiek postawiony wobec NIEWYOBRAŻALNEGO… musi wytropić mordercę i uratować życie dziecka. Tyle że nie umie czytać ani pisać…

Milan Berg stoi na światłach, kiedy nagle obok niego zatrzymuje się samochód. Na tylnym siedzeniu przerażona dziewczynka rozpaczliwie przyciska do szyby zapisaną kartkę. Wołanie o pomoc? Milan nie może jej odczytać, bo … nie umie czytać. Rzuca się w pościg rowerem, ale z samochodu wysiada normalna rodzina… Przeczucie mówi mu jednak, że dziewczynka jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie… Musi ją odszukać.
Otrzymuje zaskakujący prezent. Potem będą następne… I ofiary. Milan rozpoczyna rozpaczliwą i szaleńczą podróż, która prowadzi go w głąb własnej przeszłości. Na końcu dowie się, że czasami prawda jest tak przerażająca, że nie da się z nią dalej żyć. A niewiedza jest największym prezentem na ziemi…

Prezent od Sebastian Fitzek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Katastrofa jest zawsze efektem wielu błędów. Spieranie się na koniec, kto popełnił największy z nich, który z nich doprowadził do tragedii, jest bezcelowe.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć