ebook Otylia. Moja historia
3.53 / 5.00 (liczba ocen: 133) Ilość stron (szacowana): 304

Otylia. Moja historia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.92
Audiobook - najniższa cena: 37.90
42.99 złpremium: 25.79 zł Lub 25.79 zł
32.24 zł Lub 29.02 zł
42.99 zł
42.99 zł Lub 38.69 zł
21.92 zł
25.00 zł
27.94 zł
36.08 zł
36.54 zł
36.54 zł
38.26 zł
42.99 zł
Inne proponowane

Katorżniczy trening i zdobycie sportowych szczytów. Łzy radości na igrzyskach w Atenach i tragiczna śmierć brata. Życie Otylii Jędrzejczak to rollercoaster i gotowy scenariusz na film. Najlepsza zawodniczka w dziejach polskiego pływania po kilku latach od zakończenia kariery dzieli się z nami swoją historią w bezkompromisowej autobiografii.

Otylia. Moja historia to intymna i przejmująca opowieść o życiu wielkiej sportsmenki, którą los wyniósł na piedestał, by strącić w przepaść. Słynna pływaczka otwiera się przed czytelnikami, by na własnym przykładzie pokazać, jak ulotne potrafią być chwile szczęścia. W kobiecie, która wydaje się twarda jak stal, widzimy osobę wrażliwą i dojrzałą, która zdołała się podnieść po najtragiczniejszym z ciosów. „Chcę, by czytając tę książkę, ludzie odnaleźli w niej cząstkę siebie. I zrozumieli, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście”, mówi mistrzyni.
Swoją historię Otylia Jędrzejczak wzbogaca fragmentami skrupulatnie prowadzonych pamiętników, listami do brata oraz własnymi próbkami poetyckimi. Czytelnicy dowiedzą się, jak wielka potrafi być cena sportowych sukcesów, a także jak poradzić sobie z internetowym hejtem, który jest obecny w życiu Otylii od wielu lat. Prowadzona w pierwszej osobie, niezwykle szczera opowieść o życiu najbardziej utytułowanej – obok Ireny Szewińskiej, Justyny Kowalczyk i Anity Włodarczyk – kobiety w historii polskiego sportu dowodzi, że pływając od ściany do ściany i wylewając hektolitry łez, można marzyć. A właściwie nie „można”, ale „trzeba”. Żeby wytrzymać nadludzki wysiłek. Nie tylko fizyczny.

Otylia. Moja historia od Paweł Hochstim, Otylia Jędrzejczak, Paweł Skraba możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Regularna aktywność fizyczna uczy charakteru.
Biografia, którą pożera się jak dobrą powieść. Można z niej czerpać siłę pełnymi garściami. Nie pomija tematów bolesnych, mierzy się z najcięższym kalibrem, jaki może zafundować życie. Jednocześnie uparcie kroczy ścieżką pozytywnej motywacji tak, by po lekturze, człowiek poczuł, że może wszystko. Czy potrzeba mocniejszej zachęty?Ocena: 5/6
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć