Perełki św. Ignacego Loyoli - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria: /
średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
cena: 16.33
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
17.90 złpremium: 10.74 zł
16.33 zł
Pozostałe księgarnie
Opis:

Św. Ignacy Loyola jest założycielem Towarzystwa Jezusowgo w Kościele katolickim. Zanim do tego doszło w 1540 roku przeszedł długą drogę poddając się działaniu Boga.

W czasach ideologicznego chaosu myśl św. Ignacego Loyoli może stanowić ważny punkt odniesienia w szukaniu sensu życia oraz ładu moralnego i duchowego, a przez to także ładu w sprawach rodzinnych, zawodowych, społecznych czy politycznych. I choć mądrościowe rady, uwagi i podpowiedzi Ojca Ignacego zostały sformułowane niemal pięć wieków temu - jak sami zobaczymy, słuchając "perełek" - nic nie straciły ze swej aktualności.

"Niechaj wszyscy, póki im zdrowie służy, mają się czym zająć bądź w duchowych, bądź w zewnętrznych sprawach, [...] aby próżnowanie, źródło wszelkiego zła, w naszym domu, o ile to tylko możliwe, miejsca nie miało".
"Zapobiegać należy pokusom, stosując środki im przeciwne. Tak więc, gdy ktoś się okaże skłonny do pychy, winien być ćwiczony w zajęciach niższych. [...] Podobnie należy postępować i względem innych złych skłonności duszy".

Perełki św. Ignacego Loyoli - audiobook od Józef Augustyn możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć