ebook Jak zostać skutecznym przywódcą i polepszyć jakość życia - audiobook
4.09 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4089) Ilość stron (szacowana): 192

Jak zostać skutecznym przywódcą i polepszyć jakość życia - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.50
Audiobook - polecana oferta: 13.90
13.90 zł Lub 12.51 zł
34.41 złpremium: 22.20 zł Lub 22.20 zł
37.00 zł
37.00 zł Lub 33.30 zł
12.90 zł
12.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Aby realizować cele organizacji, trzeba być prawdziwym liderem, który wskazuje kierunek, motywuje, a także służy współpracownikom radą i wsparciem. Odnalezienie równowagi pomiędzy przywództwem a zarządzaniem, ludźmi a procesem, jest jednym z warunków odniesienia zawodowego sukcesu. Inny to umiejętność wyrażania - w odpowiedni sposób i w odpowiednim czasie - sprawiedliwości, konsekwencji czy stanowczości. Nieporadność w kierowaniu zespołem prędko odbije się na produktywności i lojalności nie tylko pracowników, ale też klientów.

Ta książka jest kultowym podręcznikiem dla każdego, kto chce doskonalić swój styl przywództwa. Odniesiono się w niej do wszystkich kluczowych problemów, z jakimi muszą się zmierzyć liderzy, aby pomyślnie zrealizować swoją misję przywódcy. Opisano tu różne style kierowania i w przejrzysty sposób wskazano ich wady i zalety. Przedstawiono skuteczne strategie rozwiązywania najczęstszych problemów oraz wskazówki, jak zwiększyć produktywność, poprawić nastawienie zespołu i stworzyć warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu. Mimo upływu lat przesłanie zawarte w tej publikacji pozostaje aktualne i inspiruje kolejne pokolenia liderów, kierowników i przywódców.

Dzięki tej książce dowiesz się, jak:

  • sprostać zmieniającym się wymaganiom wobec przywództwa
  • stworzyć wizję i podzielić się nią z innymi
  • znaleźć równowagę między koncentracją na pracownikach a koncentracją na procesie
  • znaleźć równowagę między motywacją a odpowiedzialnością
  • poradzić sobie z konfliktem i negatywnym nastawieniem 

Prawdziwy przywódca służy swoim podwładnym!

Jak zostać skutecznym przywódcą i polepszyć jakość życia - audiobook od Dale Carnegie możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć