ebook Wonder Woman. Zwiastunka wojny
4.06 / 5.00 (liczba ocen: 27280)

Wonder Woman. Zwiastunka wojny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 24.54
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
27.90 złpremium: 18.00 zł Lub 18.00 zł
24.54 zł Lub 22.09 zł
30.00 zł
30.00 zł
30.00 zł Lub 27.00 zł
24.64 zł
26.70 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Zostanie jedną z najsławniejszych bohaterek wszech czasów: WONDER WOMAN. Na razie jednak jest Dianą, księżniczką Amazonek, a jej walka dopiero się zaczyna…

Marzy o tym, żeby zaimponować swoim legendarnym siostrom-wojowniczkom, ale kiedy wreszcie nadarza się ku temu okazja, odrzuca swoją szansę na zdobycie chwały, łamie święte prawo Amazonek i ryzykując wygnanie, ratuje życie śmiertelniczce. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że Alia Keralis nie jest zwykłą dziewczyną. Może się jeszcze okazać, że swoim bohaterskim czynem Diana skazała cały świat na zagładę.

A Alia? Alia chciała tylko wymknąć się spod skrzydeł nadopiekuńczego brata i spędzić jeden semestr na morzu. Nie zdaje sobie sprawy, że ktoś na nią poluje. Kiedy na pokładzie jej statku wybucha bomba, Alia – ocalona od śmierci przez dziewczynę obdarzoną niezwykłą siłą – musi zmierzyć się z makabryczną prawdą: jako Zwiastunka Wojny, potomkini niesławnej Heleny Trojańskiej, ma zapoczątkować na świecie erę tragedii i krwawych rzezi.

Diana i Alia będą zmuszone stawić czoło całej armii wrogów – ludzkich i boskich; niektórzy będą chcieli przejąć władzę nad Zwiastunką Wojny, inni po prostu ją unicestwić. Jeżeli Diana z Alią chcą ocalić swoje światy, w tej wojnie będą musiały walczyć ramię w ramię.

Wonder Woman. Zwiastunka wojny od Leigh Bardugo możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nie mamy wpływu na to, kim się rodzimy. Nie mamy wpływu na to, kim jesteśmy. Możemy tylko decydować o swoim życiu.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć