ebook Taniec w świetle księżyca
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 10760)

Taniec w świetle księżyca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 27.88
wciąż za drogo?
30.50 złpremium: 19.68 zł Lub 19.68 zł
27.88 zł Lub 25.09 zł
32.80 zł
32.80 zł Lub 29.52 zł
-9% 26.81 zł
27.88 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Lady Arabella Blydon jest obdarzona urodą i inteligencją, ma dość mężczyzn, którzy widzą tylko to pierwsze, nie dostrzegając drugiego.

Kiedy jeden z adoratorów mówi Belli, że przez wzgląd na urodę i majątek jest gotów przymknąć oko na jej niedopuszczalne intelektualne zapędy, Arabella postanawia odpocząć od kandydatów na męża. Nie spodziewa się, że w czasie pobytu na wsi pozna lorda Johna Blackwooda, rannego na wojnie bohatera, który zaintrygował ją jak żaden inny mężczyzna.

Lord John przeżył najgorsze okropności wojny, lecz dla jego udręczonego serca nic nie mogło być bardziej przerażające niż lady Arabella. Okazuje się upajająca i irytująca; sprawia, że John znowu chce żyć. Nieoczekiwanie dla samego siebie, zaczyna pisać wiersze i wspinać się po drzewach w środku nocy, żeby móc zatańczyć z nią, kiedy zegar wybije północ. I choć wie, że nigdy nie będzie mężczyzną, na którego Bella zasługuje, nie potrafi jej nie pragnąć.

Ale czy kiedy magię północy zastąpi światło dnia, jego udręczona dusza nauczy się znowu kochać?

Taniec w świetle księżyca od Julia Quinn możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć