Joaquín „Chapo” Guzmán. Król kobiet i narkotyków
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.53 / 5.00
liczba ocen: 17
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
32.00 złpremium: 19.20 zł
23.90 zł
-23% 24.64 zł
27.20 zł
30.41 zł
Pozostałe księgarnie
27.20 zł
28.80 zł
29.00 zł
32.00 zł
32.00 zł
32.00 zł
32.00 zł
Opis:

Historia potężnego i groźnego handlarza narkotyków Joaquína Archivalda Guzmána Loery – słynnego „Chapo”. Okoliczności jego drugiej i ostatniej ucieczki z więzienia.

Andrés López López prowadzi czytelników w mroczny świat narkobiznesu. Joaquín „Chapo” Guzmán. Król kobiet i narkotyków to historia, która uchyla rąbka tajemnicy, ukazując, co kryje się za nagłówkami prasowymi.

W mającym ogromną władzę handlarzu narkotyków Joaquínie Archivaldzie Guzmánie Loerze, alias „Chapo”, trudno rozpoznać ubogiego chłopaka z maleńkiej wioski La Tuna w meksykańskiej prowincji Sinaloa. Przeszedł długą drogę, by stać się jednym z najbogatszych i najpotężniejszych na świecie baronów narkotykowych. Skrajnie niebezpiecznym i przez lata poszukiwanym.

Andrés López López, opowiadając o relacjach „Chapo” z kobietami, rodziną czy wspólnikami, relacjonując bezwzględne starcia z wrogami i nieustający pościg władz za słynnym capo, tworzy trzymającą w napięciu historię, w której wartka akcja, miłość i przyjaźń splatają się z ambicją, zdradą i podłością.

Joaquín „Chapo” Guzmán. Król kobiet i narkotyków od Andrés López López możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć