ebook Andrzej Seweryn. Ja prowadzę!
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 69)

Andrzej Seweryn. Ja prowadzę!
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 39.09
-15% 39.09 zł Lub 35.18 zł
45.99 zł
45.99 zł Lub 41.39 zł
38.63 zł
39.09 zł
41.50 zł
45.99 zł
Inne proponowane

Wywiad rzeka z Andrzejem Sewerynem.

Z jednym z najwybitniejszych polskich aktorów rozmawiają Arkadiusz Bartosiak i Łukasz Klinke. Wśród poruszanych tematów znajdują się zarówno zagadnienia dotyczące świata teatru i filmu, polityki, a także życia prywatnego. Aktor opowiada między innymi o wspomnieniach z dzieciństwa, młodości i początkach pracy artystycznej. Pasjonująca lektura dla wszystkich wielbicieli teatru i filmu.

"»Ja prowadzę!« to szczery, wielowymiarowy i bardzo ciekawy portret Andrzeja Seweryna. To książka dla wszystkich, których interesuje aktorstwo i  jego tajemnice, współczesna historia Polski, niebanalne życie rodzinne oraz, dla fanów sportu, by dowiedzieli się, co w sztuce oznacza podanie do Benzemy. Czyta się znakomicie."
Grażyna Torbicka

"Pamiętam Andrzeja Seweryna na Międzynarodowym Festiwalu Gombrowiczowskim w Radomiu, pamiętam jego iście szekspirowską interpretację roli Henryka, bohatera Ślubu w Comédie Française. Dzięki swemu niezwykłemu talentowi Seweryn jak nikt potraf ukazać dzieło Gombrowicza na scenie."
Rita Gombrowicz

"To jest książka dla tych, którzy lubią podróżować w dobrym towarzystwie. Bo podążanie za tym wybitnym aktorem i wyjątkowym człowiekiem jest przyjemnością nie do opisania. Wiem to z doświadczenia, choć sam wolę prowadzić."
Dawid Ogrodnik

 

 

 

 

 

 

 

Andrzej Seweryn. Ja prowadzę! od Arkadiusz Bartosiak, Łukasz Klinke możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć