ebook Flea. Acid for the Children. Wspomnienia legendarnego basisty Red Hot Chili Peppers
3.51 / 5.00 (liczba ocen: 164)

Flea. Acid for the Children. Wspomnienia legendarnego basisty Red Hot Chili Peppers
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.99
Audiobook - najniższa cena: 33.08
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
41.84 złpremium: 22.50 zł Lub 22.50 zł
33.74 zł Lub 30.37 zł
44.99 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
44.99 zł
26.99 zł
36.73 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Łobuz, który stał się gwiazdą rocka. Kultowy basista i współzałożyciel Red Hot Chili Peppers. Flea opowiada historię swojego życia. Z Australii, przez nowojorskie przedmieścia, aż po Los Angeles – w Acid for the Children Flea zabiera czytelników w osobistą, pełną anegdot podróż po miejscach swojej młodości. Opowiada o doświadczeniach, które ukształtowały go jako artystę i jako człowieka. Zaprasza do Miasta Aniołów lat 70. i 80., gdzie brud współegzystuje z przepychem, a zabawa jest chaotyczna i niebezpieczna.

Młody Flea chce odseparować się od toksycznej rodziny. Znajduje akceptację w społeczności artystów i ćpunów, którzy podobnie jak on wybrali życie na krawędzi. Imprezuje i kradnie, ale to w muzyce odnajduje prawdziwe ujście dla emocji. Wraz z przyjaciółmi, bratnimi duszami i towarzyszami szalonych eskapad, wpada na pomysł założenia zespołu. Tak rodzi się Red Hot Chili Peppers.
Acid for the Children to świeży i nietuzinkowy debiut, proza równie zabawna i nieprzewidywalna co jej autor. To napisana przez jednego z najbardziej cenionych muzyków naszych czasów, przepełniona osobistymi wspomnieniami opowieść o dojrzewaniu, a także bezwstydnie szczery list miłosny, którego adresatką jest muzyka.

„Moja potrzeba, by mieszać, burzyć i wzniecać ogień, sprzyjała kreatywności. Pieprzyłem system. Chciałem szaleć w tej zwariowanej przestrzeni, w której wszystko było możliwe, być niczym Arthur Rimbaud, gdy nasrał na stół w restauracji” – fragment autobiografii

Flea. Acid for the Children. Wspomnienia legendarnego basisty Red Hot Chili Peppers od Michael "Flea" Balzary możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć