ebook To jest futbol! Krótka historia piłki nożnej - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

To jest futbol! Krótka historia piłki nożnej - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 17.47
24.95 złpremium: 14.97 zł Lub 14.97 zł
19.96 zł Lub 17.96 zł
24.94 zł Lub 22.45 zł
24.95 zł
17.47 zł
17.47 zł
21.97 zł
Inne proponowane

Ręka Maradony, pęknięty but Deyny, skradziony Puchar Rimeta i piesek Pickles, który go odnalazł… Historia piłki nożnej pełna jest nie tylko wspaniałych akcji i wybitnych strzelców, lecz także ciekawych anegdot. Dlaczego Francuzi nie mogli zagrać w swoich strojach na mistrzostwach świata w 1978 roku? Który Polak został królem strzelców na mundialu? Co Brazylijczycy czują na dźwięk słowa „Maracanazo”? W tej książce przeczytacie o tym, o czym każdy duży i mały kibic po prostu musi wiedzieć.

Futbol cały czas się zmienia. Pierwszy finał mistrzostw świata rozegrano dwiema różnymi piłkami. Współcześnie sędziowie mają do dyspozycji technologię goalline i powtórki wideo, a piłkarze grają w butach lżejszych od grejpfruta. Ale jedno się nie zmieniło. Wciąż chodzi o to, by to, co się kopie, wpadło do bramki, co z kolei wprawia w ekstazę cały świat.

„Największym marzeniem każdego piłkarza jest mundial. Dzięki tej książce poczujecie smak mistrzostw świata i poznacie wiele wspaniałych piłkarskich historii. Dla tych, którzy kochają futbol, to lektura obowiązkowa!”

Dariusz Dziekanowski

To jest futbol! Krótka historia piłki nożnej - audiobook od Michał Gąsiorowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć