To jest futbol! Krótka historia piłki nożnej - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
cena: 23.69
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
23.69 zł
24.95 zł
Pozostałe księgarnie
24.95 zł
Opis:

Ręka Maradony, pęknięty but Deyny, skradziony Puchar Rimeta i piesek Pickles, który go odnalazł… Historia piłki nożnej pełna jest nie tylko wspaniałych akcji i wybitnych strzelców, lecz także ciekawych anegdot. Dlaczego Francuzi nie mogli zagrać w swoich strojach na mistrzostwach świata w 1978 roku? Który Polak został królem strzelców na mundialu? Co Brazylijczycy czują na dźwięk słowa „Maracanazo”? W tej książce przeczytacie o tym, o czym każdy duży i mały kibic po prostu musi wiedzieć.

Futbol cały czas się zmienia. Pierwszy finał mistrzostw świata rozegrano dwiema różnymi piłkami. Współcześnie sędziowie mają do dyspozycji technologię goalline i powtórki wideo, a piłkarze grają w butach lżejszych od grejpfruta. Ale jedno się nie zmieniło. Wciąż chodzi o to, by to, co się kopie, wpadło do bramki, co z kolei wprawia w ekstazę cały świat.

„Największym marzeniem każdego piłkarza jest mundial. Dzięki tej książce poczujecie smak mistrzostw świata i poznacie wiele wspaniałych piłkarskich historii. Dla tych, którzy kochają futbol, to lektura obowiązkowa!”

Dariusz Dziekanowski

To jest futbol! Krótka historia piłki nożnej - audiobook od Michał Gąsiorowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć